Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megkezdtem a hozzátáplálást,...

Megkezdtem a hozzátáplálást, az elején / kb.1hete / eszegetett, de most öklendezik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem kívánja én szünetelttetném és 2 hét mulva elöröl kezdeném nekem is kellet szünetelttetnem mert nem evett 3 kkanálnál többet és 2 hét mulva szépen rendesen fogyott a tányérból.
2009. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem érett a hozzátápláláshoz még
2009. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én sem eröltetném
2009. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

mivel próbáltad és mennyi idős a babád?

Mi is amikor elkezdtük előszőr nagyon fintorgott az almára, öklendezett, aztán próbáltam kis sárgarépát, az tetszett neki, másnap meg nem tetszett neki:( ez ment pár napig felváltva, hol tetszett hol nem, aztán már eljutottunk odáig h az almát megette, de csak azt ami levesebb volt. De egyébként tanácsolják is h inkább frissen facsart levekkel kezdjék. Én is azt hittem h még nem érett meg rá. Aztán most vettem neki őszibarackos bébiételt bár nem vagyok bébiételpárti mert mindent magam szeretek csinálni, de őszibarack még nem terem. És azt úgy ette h cuppogott a kanál a szájában. Második alkalommal majdnem megevett fél üveggel.

Szóval szerintem ha öklendezik, vagy nem elég pépes vagy nem izlik neki. Próbálkozz mással akkor.

2009. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én 7 hós kisfiam minden olyantól öklendezik, ami egy kicsit is darabosabb. Az almát nem tudom úgy lereszelni, hogy ne akarna tőle megfulladni. Az üveges bébikajából simán bevág egy üveggel.
2009. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is akkor fordul elő, amikor egy kicsit darabos az étel.
2009. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2009. máj. 13. 08:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!