Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudtok közlekedni járműve...

Hogy tudtok közlekedni járműveken babakocsival?

Figyelt kérdés

Nekem szinte egy küzdelem minden utazás!!Már utálok sokszor kimozdulni.Az egy dolog,hogy nem segítenek,de még hátráltatnak is.Ma majdnem kiesett a kocsiból a 4 hónapos kisfiam,mert az idős hölgynek(?) JÁR,hogy leüljön a buszon (ami kong az ürességtől),mellesleg én babakocsistól valószínű ugye,hogy le sem ülök.

Azt figyeltem meg,hogy a fiatalok figyelmesebbek mint az idősek.

Tapasztalatok?

Ki,hogyan előzi meg az ilyen konfliktusokat?

Vagy lép rajta túl??


2009. máj. 12. 17:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meg sem próbálom, a gyerek és a kocsi együtt kb 30 kg :) persze, szerencsés vagyok és minden a közelben, ha meg messzebb kell menni hát férjem visz autóval. EGyébént kcsit off, de engem azért eléggé elkeserít, h többen is azt írjátok, h azt már fel sem veszitek h nem segítenek és nem adják át a helyet...Ezt még olvasni is olyan rossz :( Én terhesen tapasztaltam, de azt hittem, h csak érzékenyebb vagyok, de azt nem hittem volna h a babásoknak sem segítenek
2009. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én ugyan nem járok busszal,de én is figyeltem hogy vannak idősek akik kikérik maguknak mert ők már idősek hogy nyalják a seggüket mert igen is ők már sokat dolgoztak. ki nem?!
2009. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
22,14-es szerinted én nem lepődtem meg?Még utána is pampogott a buszon,hogy mi van ha nincs a megálloban egy palimadár se akit betudok fűzni,hogy segitsen felszálni.Még leszálláshoz egyszer kértem meg egy fiatal fiut,az olyan képet vágott,hogy komolyan elszégyeltem magam.
2009. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!