Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem jók az ilyen babakoc...

Miért nem jók az ilyen babakocsik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2011. nov. 25. 13:07
1 2
 11/17 xStefix ***** válasza:

Nekik csinálják, csak épp nem tesz nekik annyira jót. Nem kérdezték meg előtte a gyógytornászokat, tudod...


Ha sokat fogtok gyalog közelekedni, sétálni, akkor én se ajánlom a TS-t, mert nem tesz jót a gerincnek a hordozó. "Állandóra" olyan kocsi kell, amit majdnem vízszintig tudsz dönteni (és kiegyenlíted takarókkal), vagy lehet bele mózest tenni és úgy lesz sima. De ha csak "második" kocsinak kell, mondjuk utazáshoz (autó miatt) vagy nagyszülőkhöz, akkor megfelelhet.

2011. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy a hordozóval sétáljanak. Mi pl. ahogy a képen van, úgy sosem használtuk. A hordozót csak a kocsiban.


Az a baj, hogy tényleg nem tesz jót nekik, de nincs olyan szállítási mód ami egészséges. Már ha autóról van szó. Léteznek autóba beköthető mózesek, de azokat elvileg nem szabadna használni... Mi attól még használtuk. Muszáj volt

2011. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Olyan babakocsit kaptunk ami az első linkben szerepel, de valószínű hogy lecserélem.
2011. nov. 25. 14:27
 14/17 anonim ***** válasza:
Én ha most választhatnék (mi is kaptuk a kocsit), akkor olyan típust vennék amire rá lehet csatlakoztatni a korának megfelelő ülést. Nézném, hogy van-e pakoló hely az aljában (ezeken sok van, az jól jön:)). Illetve ha ezek mellett még esernyőre is csukható, na az nagyon jó. Ez az álom kocsim :)
2011. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja! és legyen könnyű
2011. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 TKI Ibolya ***** válasza:
Szerintem az is nagyon fontos hogy a babakocsit úgy is tud tolni hogy a baba szembe van veled.Az én fiaim azért utálták a babakocsit mert nem láttak amikor toltam őket mert sajna nem lehetett állítani a menetirányt.A lányom látott és semmi baja nem volt a kocsival.
2011. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülök utólag, hogy nem ilyet vettünk, mert a lányon 3 napos korától kezdve csak hason volt hajlandó aludni, nem tudom mi lett volna, ha nem tudom hasra tenni....
2011. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!