Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha este tápszert adnék 5,5...

Ha este tápszert adnék 5,5 hónapos babámnak, akkor jobban aludna éjjel?

Figyelt kérdés

Van tejem, de szerintem már nem elég tápláló neki. nagy baba(8kg), nappal kap gyümölcsöt, este pépet, utána cici, de így is 4x felkel enni.

gondoltam jobban eltömítené a tápszer!

mit gondoltok?


2009. máj. 12. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam 6 hónapos múlt de még mindig felkel vagy 6X enni, bár evés nem nevezzném inkább csak cumizik a cicin. Kipróbáltam már mindent, adtam neki főzeléket vacsira, tejpépet, gyümit de ugyanúgy felébredt.

Lehet a foga miatt, én már csak erre tudok gondolni.

2009. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nappal adj neki több pépet,éjjel pedig csak teát.Eleinte nyűgös lesz,de néhány nap után megszokja.hogy nappal lakjon jól,éjjel pedig aludjon.Ha van tejed,tápszert lehetőleg ne adj neki,abban sok adalékanyag is van.(Nézd meg a dobozon.) Ekkora baba már nagyon sokféle pótlást kaphat,különösen most nyárelején nagy a zöldség-gyümölcs választék.Persze ezt macerásabb elkészíteni,mint a zápszert.De szerintem az egészség fontosabb.
2009. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amikor foggal küzdöttünk ( több mint 1,5 hónapig) akkor jellegzetesen sírt. de most nem sír. nem is bújt ki egy foga sem. tehát a fogakra most az egyszer nem tippelnék. abban az időszakban óránként kelt.
2009. máj. 12. 15:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Teát, vizet nem iszik. igazából semmit sem iszik meg. csak cici létezik számára:)
2009. máj. 12. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem se adj neki tápszert,nem attól függnek a kelések. mi 6 hósn kezdtük a hozzátáplálást,tuti,hogy tele van a hasa a babámnak és így is kel. Pár napja jöttünk rá,hogy vékony pléddel takarjuk csak be és jó alaposan (1 óra) kiszellőztetjük a szobáját alvás előtt. így most az elmúlt két éjjel csak egyszer kelt. tegnap résnyire nyitva is hagytam az ablakát és nagyon jól aludt
2009. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!