Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos baba fordul a...

2 hónapos baba fordul a hallott hangok irányába?

Figyelt kérdés
Most voltunk a hallásvizsgálaton de nem lett jó a mérés, igaz meg van picit fázva a babám, azt mondták ettől is lehet ezért visszahívtak. Azt mondjuk látom rajta hogy reagál a hangokra mosolyog ha beszélek hozzá megrezzen ha köhögök pl. de ha szólítgatom vagy felhúzok valami zenélős játékot nem fordul direkt a hang irányába. ez ennyi idősen ugye még nem nagy baj?
2011. nov. 24. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

hát tudod sokszor mikor a 2 évesem szólítgatom se fordul felém :D

ha reagál a hangokra nem hiszem, hogy aggódnod kéne. ha valakinek jó a hallása nem jelenti azt, hogy minden zenélő hülyeség érdekes. az meg, hogy szólítgatod és felfigyel rá még korai :)

2011. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3-4 hónaposan figyelnek és fordulnak. Legalábbis az én észrevételeim szerint.
2011. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 hét múlva lesz 3 hónapos a kislányom. Ha nem kerülök a látómezőjébe , akkor hiába beszélek hozzá, nem figyel rám, mert nem fordítja oda a fejét. Ha már meglát, akkor utána már követ a szemével.Szóval sztem nincs gond.

nálunk hallásvizsgálaton - újszülöttkorban kriminális lett az eredmény. Majdnem rosszul lettem, azt hittem tényleg nem fog hallani, mert terhesen 2x voltam lázas, meg háromszor volt arcüreggyulladásom, és antibiotikumot is szedtem 6 és 13 heteSEN.Szóval az volt a parám, h ezek miatt vmi baj lesz. Aztán kiderült, h bekrepált a hallásvizsgáló kütyü... :D

2011. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most lesz 4 hónapos. És akkor fordítja oda a fejét, amikor éppen nem lát valami érdekesebbet. :D Teljesen hangulatfüggő nála. Amúgy tudja, hogy jön a hang, csak még nem igazán tudja belőni, hogy honnan! :D
2011. nov. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekunk is ez van. Ha a latomezoben razom a csorgot koveti,akar 40 percen at. De ha nem latja nem fordul. Mi jarunk emiatt konduktorhoz,aki azt javasolta mindenkepp vigyuk el neurologushoz,mert ez nem normalis utem.
2015. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj most latom ez mar regi kerdes:) kedves kerdezo, mi lett a babaddal? Mi volt a gond nalatok? Teljesen rendbe jott? Koszi a valaszod
2015. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!