Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszert mivel lehet eltávolta...

Tápszert mivel lehet eltávoltani a 3 hetes kisfiam nyelvéről?

Figyelt kérdés
Adok neki teát is, az néha leszedi a felét, csak nem mindig kér belőle és újból lerakódik.
2009. máj. 12. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ilyent nem hallottam.Nem szájpenésze van véletlenül?Kiváncsi vagyok a többi válaszolora mit irnak. Mi is tápszeresek vagyunk.Latex cumi okozza általában.
2009. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is inkább szájpenészre gondoltam, mikor olvastam a kérdést, mert ha tápszer lenne, akkor a következő etetésre már nem kéne fehérnek lennie a nyelvének, mivel, hogy a nyál azt feloldaná. Szerintem nézesd meg védőnővel, vagy orvossal, írnak rá ecsetelőt!
2009. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam bár anyatejes, de én azt olvastam valahol, hogy attól is lehet lerakódás a nyelven, ha a babának folyadékhiánya van. Nem feltétlenül szájpenész vagy tápszer.
2009. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia ! Biztos ,hogy tápszer van a kis nyelvén? Általában , tapasztalatom szerint nem marad a baba nyelvén .Ha még is zavar próbáld meg gézlappal letörölni úgy kogy csepegtetsz rá teát.Túl fiatal még ahhoz , hogy sooros legyen a szája. Szájpenészes.Az orvossal azért konzultálj hátha a szájpenészről van szó .C-vitaminos gézlappal alaposan kitörölni a száját és utána ha a háziorvos felírta a Nystatinos ecsetelőt azzal kitörölni neki.Fehér oldalt is a szája belüről? Az ínye?Lehet,hogy még oda nem terjedt át.Remélem csak a tápszer az ami a kis nyelvén van!Figyeld a fenekét ha majd később kezd pirosodni a végbélnyílásnál akkor szájpenész .Popsira Surdocrem .Minden jót , remélem nem ilyesztettelek meg .Szép napot !
2009. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!