Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időbe telik mire...

Mennyi időbe telik mire leszáll kisfiam heréje?

Figyelt kérdés
13 hónapos, még nem szállt le. Urológus hormoninjekciót írt fel, háziorvos meg kiakadt ezen. Aki hasonló cipőben járt, mit tett? Várt míg magától leszállt, vagy az injekciótól sikerült?
2009. máj. 12. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülök, hogy túl vagytok rajta.

Ennyit változott az orvostudomány 11 év alatt.

Mi akkor még 5 napig szenvedtünk a kórházban.

Első voltam.

2010. febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok. A kórteremben kapott a fenekébe egy nyugtató-kábító kúpot. 15 p múlva már vigyorgott, nem nagyon tudta, hogy hol van. Aztán elvitték. A műtőben nem lehettem vele persze. 20 perces műtétet mondtak, de végül több, mint másfél óra volt, mire visszahozták... késett az aneszteziológus dr. nő, aztán még a műtőben ébresztették és kivárták, hogy renbden megébred-e. miután visszahozták még kb 1 órát aludt, nyugtalanul ébredt, az infúziót mindenáron ki akarta szedni,de aztán mesét olvastunk és minden ok lett. Du. már a folyosón sétáltunk, egyszerűen nem akart lefeküdni, játszottunk. Végül is "könnyebb" volt, mint gondoltam. Mondjuk hazahoztunk egy csúnya vírust a kórházból és az egész család beteg, de mostmár csak vége lesz...
2010. febr. 25. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!