Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időbe telik mire...

Mennyi időbe telik mire leszáll kisfiam heréje?

Figyelt kérdés
13 hónapos, még nem szállt le. Urológus hormoninjekciót írt fel, háziorvos meg kiakadt ezen. Aki hasonló cipőben járt, mit tett? Várt míg magától leszállt, vagy az injekciótól sikerült?
2009. máj. 12. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a nagyfiamnak (13 éves) nem szállt le születése elött, 6 hónaposan hormon injekciót kapott, de az sem használt, 22 hónaposan műtötték, azóta Hál'Istennek minden oké. Én a Heim Pálba hordtam.Nyugodj meg az urológus tudja a dolgát, a házi orvossal meg ne törődj.

2009. máj. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk is ilyen problémánk volt.Sebészhez vittük háziorvosi javaslatra.Márciusban kell visszavinnünk.Sajnos még most sem szállt le.Valószínűleg műtét lesz.Elsőtől kérdezném,hogy milyen volt a műtét??Hogy viselte a baba??Én úgy félek...8 hós a kisfiam.
2010. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem 17 hós a fiam de még mindig nincsenek soxor a helyén a golyók !

Az baj?

A doktornőnk nem küldött urológushoz!!

2010. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát jobb ha rákérdezel.
2010. jan. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Első vagyok.

Egy nagyon pici vágás volt neki az ágyékán. A kórházi napok kegyetlenek voltak, az én örökmozgó gyermekem 5 napig keze-lába kikötözve!

Ráadásul, akkor még bent sem maradhattam vele, 50 km-ről jártam be hajnal 5-kor,este 8-9 között jöttem el. Engem iszonyatosan megviselt. Utánna fél évig nem volt szabad, biciklizni, lovacskáznia, nyakba tenni. Az már könnyebb volt. De ezen ne idegeskedj, mert 8 hónapos, nem biztos, hogy műteni kell, ha meg igen akkor csak 2 éves kora körül, elöbb nem fogják. Keress fel egy urológust, és ő metudja mondani, hogy mik a kilátások, van akinek simán visszanyomja doki. Feleslegesen ne idegeskedj.

2010. jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12.45.ösnek köszi a választ.Keresünk 1 urulógust.Csak a háziorvosunk(aki egyben a gyerekorvosunk is)egyből sebészhez küldött minket.Hát nem csoda,hogy nehezen viselted...Én már most tiszta ideg vagyok.Szegény kisfiad...biztos nehezen viselte a kikötözést.
2010. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a 20.32-es vagyok!

De bocsánat megnéztem jobban na a lényeg hogy nincs a hasüregében a heregolyó!

A dokinéni soxor megnézte és nem mondta hogy baj van!!

üdv Nikol

2010. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első és 12.45-ös vagyok.

Ha nincs a hasüregben akkor gondolom a helyén van.

Nekünk a hasüregben volt azért kellett műteni, mert egyáltalán nem tudta az urológus lenyomni a zacsiba neki.

De kisfiúknál az előfordul, hogy kiszalad a zacsiból a hasüregbe,de ezt kinövik. ha nem küldött a gyerekorvos urológushoz akkor ne izgulj nincs semmi gond. Nekünk ez már születéskor kiderült és kicsi korától jártunk urológushoz.

2010. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok, 1 hete műtötték mostmár 22 hónapos kisfiamat Veszprémben. Gondoltam, beszámolok: 1 napot voltunk bent, fitymaigazítás is volt. Vágták a hasán meg a zacsin. Másnap haza mehettünk. 1 hét múlva mentünk vissza varrat szedésre, minden rendben volt. A zacsin levő sebet minden nap kezelgettük, mert ha kakilt akkor sajna minden olyan lett, jóddal bekentük és új tapaszt rá, inkább ez a tapasz"tépés" viselte meg, meg a minden napos fitymahuzogatás, kammillateás lemosás és krémezés. A kórházban du. már játszott, sétáltunnk a folyosón. Talán 2 napig fájlalta, sztem pisiléskor, picit sírdogált is, de ez inkább a fitymaigazítás miatt fájhatott. Egyébként mindent ugyanúgy csináltunk, ugyanazokat játszotta, mint műtét előtt, értem ezalatt, hogy hintalovazott, motorozott. Fürdetni nem volt szabad, csak nedves ruhával töröltem át, így megválát volt, hogy tegnap először már fürdeni is tudtunk. Szóval túl vagyunk rajta :D
2010. febr. 23. 18:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak köszi a beszámolót.Altatás volt??Milyen hosszú volt a műtét?Hogy viselte a babád??Te is ott lehettél Vele?Mi múlt héten voltunk a dokinál.Augusztusban kell visszamennünk(akkor lesz a fiam 15 hónapos)Akkor hormoninjekcióval fog először próbálkozni és ha az sem segít akkor lesz műtét.
2010. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!