Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves babanak mindegy mikor...

1 eves babanak mindegy mikor van meg a napi 1/2 liter tej/tejtermek?

Figyelt kérdés
Reggel ebredes utan megiszik 2.5dl tejet,utana idaig kozvetlen lefekves elott kapta a tejet,de szerintem mar nagy ahhoz,hogy olben legyen etetve cumisuvegbol. Igaz napkozben is kap tejtermeket (sajt,vaj stb),de eleg lenne neki csak a szilard vacsorara? Es mondjuk napkozben kapna valamikor meg tejcsit.
2011. nov. 23. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy,hogy mikor kapja meg napközben a 0,5 liter tej adagot,csak meglegyen!
2011. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy.

de ezt a nagy dolgot nem értem :S enyém 2 éves és még fürdés után kap kakaót. a legtöbb gyerek 3-6 éves koráig kap lefekvés előtt tejet, miért lenne hozzá nagy a te babád?

2011. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra ertettem hogy nagy,hogy olben kapja cumisuvegbol,mint a csecsemok :)
2011. nov. 23. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok. ha egyedül enné? mondjuk enyém soha nem evett ölben, mikor már nem szopizott megfogta az üvget és megette egyedül, majd el is aludt, így a kiságyban kapta meg...

de ha szerinted ez nem jó akkor lefekvés előtt pohárból add neki :)

2011. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!