Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl jó babám van?

Túl jó babám van?

Figyelt kérdés

Tudom, nincs olyan, hogy jó + rossz, de amiért felteszem a kérdést...:

5 hónapos

-Fogzik, de nincs vele különösebb gond, nyálzik és rágcsál mindent

-fürdés és vacsi után rögtön alszik, reggel negyed8-ig

-mindig mosolygós, nyugodt, jókedvű

-babakocsiban elnézelődik, majd a séta során elalszik

-imádja a pelenkázást, a fürdést

-minden kaját elfogad

Néha amikor öltözünk és a sapkát vesszük fel, akkor szokott sírni, de ennyi...

El sem hiszem, hogy ilyen babám van...


2011. nov. 23. 14:01
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm,

ma 9:51!:)

2011. nov. 24. 11:06
 32/39 anonim ***** válasza:
Én a 2. válaszoló voltam tegnap. Bennem igenis van egy kis irigység, de az sem rossz indulatból. Én azt sem tudtam, hogy van ilyen baba!:) Sztem egyáltalán nem biztos, hogy később rossz irányba fog változni. Ha nekem ilyen lett volna kislányom anno, azóta már tuti terhes lennék újra. Nekem ennyi idős lánykám mellett se éjjelem, se nappalom nem volt! Szóval nem minden 5 hónapos ilyen! Örülj neki és légy büszke. (És tökmindegy, hogy szoptatod, vagy tápszeres! Csak egészséges legyen!)
2011. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

48%-os valaszolonak irnam:

Egy szoval se mondtam,hogy a fiam nem lesz beteges ha be kerul az ovodaba. Nem tudom miert kell egybol veszmadarnak lenni.

En vagyok ra az elo pelda,hogy nem feltetlenul lesz betegesebb ha bekerul az ovodaba. En nem lettem betegesebb oviba,suliba kerules utan.

Termeszetesen tudom,hogy nagyobb esellyel lesz betegesebb ha oviba megy de errol nem kell felvilagositani!

Es a kerdes kulonben sem errol szolt!Ennyi!

2011. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Ott a pont, ma 20:11-nél! :DD
2011. nov. 24. 22:24
 35/39 anonim ***** válasza:

Ez már lerágott csont ez a kérdés...

Mindenkinek olyan a babája amilyen.De 5 hónaposan még nem alakult ki a szeméjisége.3-4 hónap mulva gyere vissza kiváncsi leszek a válaszodra.Nyilván akkor is ezt íröd hogy jó baba,mert persze hogy az csak nem lesz ennyire könnyü vele.

2011. nov. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Kedves 52%-os, igenis sok anyuka nagyon örülne neki, ha a gyermeke LEGALÁBB ÖT HÓNAPOS KORÁIG egy angyal lett volna, és csak 3-4 hónappal az után lett volna ördög! Igenis, a gyereknevelés nem könnyű, nehéz a kicsi babákkal, hát hogyne örülne neki az ember, ha az első időkből legalább fél évet nyugisan tölt?! Akkor is, ha utána jön a fekete leves!
2011. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

:) /Figyelem ám az eseményeket/

Igen! Miért ne örülhetnénk? És mindenki örül, amikor jó a babája és természetesen akkor is szereti őt, amikor nem épp a legjobb formáját hozza. Ezen nincs mit vitázni, nem értem miért kell egyeseknek oda-odaszúrni, de ha így érzik jól magukat, akkor örülök, hogy segíthettem :)

2011. nov. 25. 09:27
 38/39 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy ne örülj!!!

Én is örültem és sokan irigyeltek a babám miatt.

Nem tudom miért kell neki esni az embernek??

Csak már 3 napja ezen a kérdésen csámcsogunk.

Aaz tény aki nem azt írta hogy ,Mázlista, meg ilyenek az nem nagyon tetszett a kérdezőnek meg 1-2 embernek....

2011. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
:) Aranyos vagy, de ezen igazán nem érdemes kiakadnod.
2011. nov. 25. 10:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!