Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl jó babám van?

Túl jó babám van?

Figyelt kérdés

Tudom, nincs olyan, hogy jó + rossz, de amiért felteszem a kérdést...:

5 hónapos

-Fogzik, de nincs vele különösebb gond, nyálzik és rágcsál mindent

-fürdés és vacsi után rögtön alszik, reggel negyed8-ig

-mindig mosolygós, nyugodt, jókedvű

-babakocsiban elnézelődik, majd a séta során elalszik

-imádja a pelenkázást, a fürdést

-minden kaját elfogad

Néha amikor öltözünk és a sapkát vesszük fel, akkor szokott sírni, de ennyi...

El sem hiszem, hogy ilyen babám van...


2011. nov. 23. 14:01
1 2 3 4
 1/39 Alinaaa ***** válasza:
Te mázlista:)
2011. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, igen. Az enyém az általad felsoroltak közül abban hasonlított a te babádra, hogy szeretett babakocsizni. Mindig sok foglalkozást, időnként szórakoztatást igényelt.Úgy érzem-visszatekintve-nagyon nehéz volt vele. Viszont megtérült a vele töltött idő, mert mára (21Hós), össze sem lehet hasonlítani a vele egyidős gyerekekkel!
2011. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki! :) Tényleg. Egyébként az én fiam is ilyen volt babának. Most meg legalább egyszer felkel éjszaka, olyan rosszul eszik, hogy azt sem tudom, hogyan marad talpon, és képes még nőni is... :D :D
2011. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Nagyjából igaz a leírás az enyémre is, kivéve egy dolgot:

Ha épp rájön, hogy unatkozik, akkor kiköveteli, hogy kézbe vegyük (sírással). De ez nem folyamatosan van így. Leginkább akkor ilyen, amikor már fárad.


Nincs olyan, hogy "túl jó". Csak örülj neki és kész :)

2011. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Örülök :)))

Persze sokat vagyok vele, és igényli is, ez nem teher számomra. (Ezek mellett:D)

Mondjuk ő is kiköveteli, ha épp szórakoztatásra vágyik, de nem szokott félelmetes hiszti-party-t rendezni ezért.

Úgy veszem észre, hogy sokszor még sírni is lusta. Nyekereg egy kicsit, aztán mintha gondolkodna, hogy emelje-e a hangerőt, vagy inkább foglalja le magát még egy kicsit...:) És általában lefoglalja...

2011. nov. 23. 14:15
 6/39 anonim ***** válasza:

:))

Tényleg örülj neki! :) Nekem a fiam volt pont ilyen baba. Élvezte az öltözködést, a száját akkorára nyitotta minden ételért, hogy soha nem volt maszatos sem, mindenkire mosolygott a babakocsiból stb. :)

Úgy gondoltam, ilyen gyerekem tuti nem lesz mégegy. De lett! :) A kislányom is ilyen baba, egy kivétellel: az ételt úgy kell beleerőszakolni a szájába, mert azt nem hajlandó kinyitni.

Szóval hidd el nyugodtan, és azt is hidd el, hogy kettő ilyen is lehet! :))

2011. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%

Nem akarok ünneprontó lenni, de mit vársz egy 5 hónapos babától?

Képzeld, az enyém is ilyen tündér volt, aztán micsoda hisztigép lett belőle 8 hónaposan.

Élvezd ki még ezt a 3 hónapot, mert a nyakadon a szeparációs szorongás! A klotyóra se fogsz tudni elmenni:P

2011. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen volt.Majd 9-10 hónaposan kinyílt a világ számára és azóta egy örökmozgó,pelenkázás csak cumisüveggel vagy sehogy,öltöztetés is ugyan ez....
2011. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

enyém már 2 éves és én is azt gondolom, hogy nem kell túlzottan örülni, lesz ez még így se :D


enyém 10 hónaposan jött rá, hogy lehet hisztizni, iszonyat mozgékony volt, 5 hónaposan kezdett el mászni, 6 hónaposan már javában mászott és ült :S

10 hónapos volt amikor babatalira mentünk, mindenki pislogott, hogy milyen hisztis, akaratos, míg a többi, régebben sírós baba ült és játszott... :)

2011. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Így van. Jobb ha nem bízza el magát a kérdést kiíró anyuka, mert egyszer fenn, egyszer lenn.
2011. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!