Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl jó babám van?

Túl jó babám van?

Figyelt kérdés

Tudom, nincs olyan, hogy jó + rossz, de amiért felteszem a kérdést...:

5 hónapos

-Fogzik, de nincs vele különösebb gond, nyálzik és rágcsál mindent

-fürdés és vacsi után rögtön alszik, reggel negyed8-ig

-mindig mosolygós, nyugodt, jókedvű

-babakocsiban elnézelődik, majd a séta során elalszik

-imádja a pelenkázást, a fürdést

-minden kaját elfogad

Néha amikor öltözünk és a sapkát vesszük fel, akkor szokott sírni, de ennyi...

El sem hiszem, hogy ilyen babám van...


2011. nov. 23. 14:01
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Azt írod 5 hónapos, minden kaját elfogad, jól telekajálja magát tápszerrel, persze hogy jó baba és nyugodt.

Én éjjel nappal szoptattam 2 gyereket, sőt most jön a 3.baba.....

2011. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
a kaja az nem feltétlenül tápszer. nem is nagyon értem a hozzászólásod többi részét sem
2011. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Az én 7 hónapos kislányom is ugyan ilyen. + még annyi, hogy ha leteszem a kiságyába és felhúzom a zenélőjét, akkor nyikkanás nélkül elalszik. Tegnap jött ki az első foga, amit csak úgy vettem észre, hogy koccant a kanál.

Most örülök ennek nagyon, de tudom, hogy meglesz még ennek a böjtje. A fiam is ilyen volt, de most 3 évesen egy hisztigép, akaratos, szófogadatlan ,nem alszik, nem eszik, felesel, ... és még sorolhatnám.

2011. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
5 hónaposan még nekünk is 5 pont volt igaz a tieidből:))
2011. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Annak kel örülni, ami van!

És most ez van!

Aki meg rosszindulattal irigy, annak üzenem, hogy JOGOS :PP

2011. nov. 23. 15:45
 16/39 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell rosszindulatúnak lenni,a kérdező anyuka élvezi hogy nyugodt és kiegyensúlyozott babája van,gondolom első baba és még nem sejti hogy mihelyst kinyílik a világ a baba számára megváltozik minden:)

De annak is meglesz a szépsége.Az én kisfiam 20 hónapos és már nagyon is tudja mit akar,tud már hisztizni,nem fogad már el minden ételt és minden ismerősöm és barátom,családom szerint egy áldott jó gyerek még így is!!!:)

Minden jót!

2011. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy nem. Lehet, hogy később is nyugodt lesz, ez se kizárt.
2011. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

:DD ne vedd rosszindulatnak a többi anyukától sem,aki azt írja,hogy várd ki a végét...mert nem rosszindulat!!!!

Az én kislányom 7.5hós és nekem 5 hósan még a sapkát is mosolyogva fogadta..mindent,amit leírtál és azon is túl..mert nekem 6 hetes korástól végigaludta az éjszakákat stb. szóval angyali gyermek:)

Most is DE már tisztábatevésnél,etetésnél minden jobban érdekli,mint amit én akarok csinálni,elfordul mert épp a függönyt akarja leszedni...kajánál püföli a kanalával az etetőszéket és sorolhatnám...de ez az élet rendje szerintem..ahogy nőnek a gyerekeink,úgy nyílik ki a világ előttük..minden érdekli őket..csak pont az nem,h te épp szeretnéd tisztába tenni:)

Szóval ,minden írigység nélkül mondom,hogy korai azt hinni,hogy ez mindig igy lesz..még akkor sem,ha nagyon nyugodt babád van,mert inkább legyen érdeklődő..kis virgonc ,mint...na ezt ki sem írom...

Minden jót Neked és mindeni Másnak is!

2011. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm! És nem gondolom, hogy tuti, hogy ez mindig így lesz, de azért örülök a jó kezdetnek :)

Egyébként remélem eleven lesz nagyon, mindig is "rossz" gyereket akartam. Kisfiú amúgy :)

2011. nov. 23. 16:29
 20/39 anonim ***** válasza:
16:19-nek igaza van, szerintem se rosszindulat. Az én fiam is ilyen tündér, de már kezdem látni rajta az akaratosság csíráit. A lányom is így indult, de sikerült elrontanom :)
2011. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!