Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek a nagyágyban aludt a...

Akiknek a nagyágyban aludt a babája, mennyi idős korában "szokott" ki onnan? Van erre valami praktika?

Figyelt kérdés
A miénk a nagy ágyban alszik velünk. Már 7 hónapos. Éjszaka még mindig szopizik, vagy csak kicsit megébred, olyankor összebújunk és alszunk tovább. NEM érezzük tehernek, de most már biztos várni kell egy darabig amíg újra kettecskén leszünk.
2009. máj. 12. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
öt éves volt a fiam mikor külön ágyban elaludt egyedül most 7 éves és külön szobába alszik igazság szerint ö magátol ment el a mi ágyunkbol én nem eröszakoltam rá hogy márpediglen külön menjen
2009. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az én lányom 3 hónapos az első 3 hétben minden este velünk aludt de csak mert apukája hamarabb aludt el mint mi ma pedig már minden este sz ágyában a mi szobánkba de lassan a sajátjában fog mert majdnem minden éjszakát átalszik
2009. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!