Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a megoldás? Kisfiunk...

Mi lehet a megoldás? Kisfiunk 6 hónapos, 2 hét múlva lesz az esküvőnk és úgy terveztük, hogy elmegyünk nászútra.

Figyelt kérdés
Ahogy közeledik az idő egyre jobban rettegek, hogy itthon "kell"hagynom a kisfiunkat a nagyszülőkre. Próbáltam a párom rávenni, hogy menjünk olyan helyre, ahová Őt is vihetjük, de szerinte ez már nem lenne nászút úgy. Valahol jó lenne pihenni, aludni, ketten lenni, de egyszerűen elképzelhetetlen számomra egy hét a babám nélkül...
2009. máj. 12. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

nekem is 6hónapos a fiam és én tuti nem hagynám itthon még csak 2 napra se.

esetleg ha kiegyeznétek egy hosszú hétvégében?az alatt tudnátok is pihenni,de mégse egy hét lenne baba nélkül.amúgy meg ha már most így érzel,fölösleges is elmenned,mert máson se járna az eszed,csak hogy mi lehet a babával.

2009. máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, az őszinte véleményem írom le, de mindenki maga érzi. Szerintem egy 6 hós baba még nagyon pici ahhoz, hogy egy napig is nélkülözze az anyukáját, nemhogy 1 hétig! Komolyan nem értem, bennem fel sem merülne, hogy itthon hagyom a babám. 8,5 hós, hétvégén vásárban voltam, először hagytam a babám 3 órára egyedül, az apukájával volt, mégis minden percben rá gondoltam. Persze ő még szopik, így eleve nem is lehetett volna magára hagyni eddug. A párod hogy gondolta ezt? Mi még a kutyánkat sem szívesen hagytuk annó egyedül 1 hétre, ő is depis volt utána, de a gyerekünket...??? Ha nekem ilyet mondana a párom, nem is tudom mit csinálnék vele... de neki eszébe sem jutna! Ha te is úgy érzed, nem bírnád ki 1 hétig, a párod miért nem érti ezt meg? Ő az apukája, neki is így kéne érezni. Az milyen nászút lenne, ha te folyton a gyermeked után sírnál? Nekem ez nagyon fura...
2009. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bennem fel sem merülne a kérdés...egyértelmű, hogy ha már baba után lesz az esküvő, és baba után lesz a nászút, akkor egyértelmű, hogy viszem magammal. Ha kisebb azért, ha nagyobb, akkor azért, mert már élvezi a kikapcsolódást, a más környezetet.


A másik, hogy te szerintem baromira nem éreznéd jól magad, ha aggódsz ezen. A párod hozzáállása nekem fura

2009. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én még egy órát is alig bírok ki a babám nélkül.

Én magammal vinném a nászútra is.

Ha nem megy veletek, végig azon fogsz agyalni, hogy mit csinál, hogy van, percenként fel fogod hívni a nagymamát, stb... Az úgy meg milyen nászút lenne, hogy tiszta görcs vagy?

2009. máj. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig azt mondom (le lehet pontozni), hogy egy hosszú hétvége belefér!Ha 1 év múlva mentek az már nem nászút, de gyereket NE vigyetek!!!!!!!!!!!!

Igen, nekem is van egy 9 hós gyerekem.

2009. máj. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó válaszolóval.Egy dolgot kell eldöntened,ki fogsz tudni-e kapcsolni valamennyire(mert teljesen úgysem) és élvezni a párod tártsaságát?És van -e olyan ember akire rá mered bízni?

Ha 2 igen a válszod,hajrá!Jó pihenést!

Én elmennék egy hosszú hétvégére(3-4 napra max.)

Ja,6 hónapos a pici lányom és lehet lepontozni :-)

2009. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem kell titeket lepontozni!! 2 igen volt a válasz...:) mert a nagyszülőkkel hetente 2 egész délutánt tölt "egyedül" a pici. és jól kijönnek, imádom és Ő a szemem fénye, de nem láncolhatom magamhoz, az sem jó, ha egyáltalán csak velem van!! de ez az én véleményem.

minden választ köszönök!!

2009. máj. 12. 12:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Kellemes utazást!
2009. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Komment előtti vagyok.Teljesen egyetértek a kommenteddel,én is ilyen vagyok.Azért mert szültem 1 gyereket az nem azt jelenti,hogy fel kell adnom magam.Kellemes pihenést!:-)
2009. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi csajok!! sajnos kevesen gondolják így, ahogy Te kedves utolsó. tervezett babánk van, életem értelme és nagyon imádjuk, de én is ezt vallom, hogy attól hogy szültem még nem zárkózok be és láncolom magamhoz a kicsit. és ettől nem vagyok rossz anya!!

köszönöm!!

2009. máj. 13. 08:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!