Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinder tejszelet? Mikor...

Kinder tejszelet? Mikor adtatok először a babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 21:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
A barátnőm egy éves korában, vagy kicsivel előtte. Én nem adok neki.
2009. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Soha nem adtam neki. Az édesség nagyon sokáig kimerült a gyümölcs-zöldség kombóban.
2009. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Soha. Igy kezdodik az, hogy raszokik a gyerek az edessegre...gyumolcsoket adj neki helyette!
2009. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Ezt adod a Kinder tejszelettel: pasztőrözött friss tej(38 %) növényi zsiradék, cukor, búzaliszt, sovány tejpor, méz (5 %), vaj, tojáspor, korpa, sovány kakaó, emulgeáló szerek (zsírsavak mono és digliceridjei), glukóz szirup, térfogatnövelő szerek (ammóniumkarbonát, piro foszfát, szódabikarbóna), aroma: természetes vanillin, glutin, só.


Szóval ha jó neked, hogy a gyerekedbe szirupot, térfogatnövelőt és zsírsavakat tömsz, hajrá. És pontozzatok le, nem érdekel.

(2. voltam)

2009. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

Semmi baja nem lesz,ha néha kap.

Közületek soha,egyikőtök sem evett édességet válaszadók???

2009. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
A tej miatt egyéves kora körül lehet neki adni. Én is a tömény cukor miatt nem adok neki. Meg semmilyen más ilyen cukros édességet. Úgyis bepótolja majd később kamaszkorában, mikor nem tudom ellenőrizni....
2009. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Az én kisfiam mostanában kapott és ma 10 hónapos.

Utolsó voltam

2009. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
De igen, de nem csecsemőként.
2009. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Ja, és nem boltit. Hanem otthoni édességet. Amiben nem volt annyi khm... xar.
2009. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

En latom rosszul, vagy a valaszolok donto tobbsege? Most az volt a kerdes, hogy mikortol adtak mas anyukak tejszeletet, vagy az, hogy szabad-e adni?

Az en babam meg pici, ilyesmit jelenleg nem kap. A sogornom a kislanyanak masfel eves koratol adott tejszeletet, de inkabb a gyori edes macijat.

2009. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!