Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes babám BCG-jének...

10 hetes babám BCG-jének helye olyan csúnya volt, hogy sebészetre küldtek kifakasztani. Valakinek van erről tapasztalata?

Figyelt kérdés
Most szedték ki neki a gennyet. Nem tudom, hogy késsel vagy tűvel csinálták, mert nem bírtam nézni. A Jánosban csinálták, Lidocaint kapott, jól át van kötve, azt mondták, adjak neki majd fájdalomcsillapítót. Nagyon fog fájni neki? Meddig?Milyen gyorsann gyógyul majd meg? Tudom ezeket az orvostól is megkérdezhettem volna, de akkor én ott nem tudtam semmire figyelni, csak hogy a babóm mihamarabb megvígasztalódjon.
2011. nov. 22. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs,de olvastam már róla.Túlreagálás a neve és kivágják azt a részt.Nem hiszem,hogy fájni fog neki bár érzényeny lesz a helye.Ha nem csinálják meg neki na az tutira fájna a babónak.
2011. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!