Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babámnak szeretnék...

4 hónapos babámnak szeretnék hordozót, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eddig ölben volt csak, a kendőben nem bíztam és magamban sem, hogy egyáltalán fel tudtam volna kötnie. Van egy pici csípő problémája a picimnek, betétes rugit hordunk még egy bő hónapig.

Mei tai jó lenne neki?

A vaterás mei tai-ok jók (mármint amit a hölgy készít saját kezűleg)? Mert a gremese és a liliputi picit drága.



2011. nov. 22. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meitai nagyon jó a csípőnek!!! Szívből ajánlom!

Nekem gremese van, az szuper. Borát is használtam már, az is jó volt. A többit nem ismerem.

2011. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne kengurut, hanem hordozót. A mei tai nagyon jó, mert ott jól széttartja a lábát, és nem lóg benne, hanem majdnem a térdéig meg van benne támasztva a lába. Láttam a vaterán a saját készítésűt, de nem mertem megvenni, ki kéne próbálni. Én Liliputit vettem, a csatos változatát. Tényleg nagyon drága :-((( de mi nagyon szeretjük. Sokáig tudod használni, és utána még mindig el lehet adni a vaterán.
2011. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia, én próbáltam a kendőt, macerás volt, csatos hátit szerettem volna, de végül a mei tai vált be amikor a boltban felkötöttük, liliputiról van nekem is véleményem, imádjuk mindketten. Ha nem akarsz beruházni egy drágábba, érdemes liliputit, gremesét használtan megvenni vaterán vagy találsz fórumokat kinek milyen más márka vált be, pl itt egy:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van a Kilinkáknál egy hordozóház, ahol kipróbálhstid a különféle hordozókst, hogy nektek melyik a legjobb. Azt hiszem kölcsönözni is lehet.

[link]

Nekünk van rugalmas hordozókendônk, csatos hordozónk és kengurunk is. A fiam a kendôben szeret a legjobban lenni, mert az alá nem kell annyira beöltöztetni. Legutóbb a csatosban sírt, mert kabát, pulcsi, vastag ruha volt rajta, és kényelmetlen volt. Állítanom kell majd a pántokon, de ki kell kísérletezni a legjobb állást. Vagy venni egy hordozó takarót. De egyelôre kendôzünk. Ô is 4 hónapos. Nem olyan nehéz ám azt a kendôt megkötni, csak ki kell próbálni.

2011. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!