Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen háti hordozót ajánlanát...

Milyen háti hordozót ajánlanátok? 7 hós a babám.

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
mei tai
2009. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is mei-tai van és a babámmal együtt imádjuk...és Apa is
2009. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amit én ajánlok neked, az tök más. a mamami.hu fórumon egy csaj varrta, igaz nem volt olcsó, 15 ezer forint, viszont ez csatos, és nagyon kényelmes, olyasmi, mint a manduca, meg az ergo, csak mivel kifejezetten hordozós anyuka alakította ki, ezért az apró részletekre is nagyon odafigyelt. olyan színben varrja meg, amilyenben szeretnéd. ha dobsz egy privit, mutatok képeket, meg megadom a csaj elérhetőségeit. én a mai teit nem akartam, utálok kötözgetni, de ezen csak csatok vannak.
2009. dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mei tai!!!

kenyelmesebb mint a csattosak (nekem) pl ergonal..

gyonyoru szinekben van es felkotni kb az 5. alkalom utan egyszeru nagyon! az en kislanyom meg most is imadja.. :) (tisztantartasa is pofon egyszeru,be a mosogepbe)

2009. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!