Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy a 3 honapos...

Mit tegyek hogy a 3 honapos kisfiam ne sirjon a babakocsiban?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete kezdodott hogy sir a babakocsiban, addig szepen elaludt amikor elindultunk, mostanaban viszont inkabb sir, csak nagy ritkan jon ossze hogy el tudjunk menni setalni 2 orara, azt is ugy hogy elotte sir, majd egy kicsit razosabb utra megyek es ott elalszik, de ma mar az sem jott be. Mit tegyek? Egyre kevesebbet tudunk lent lenni.
2009. máj. 11. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen babakocsiban van? Mozesben? Mert ha igen, akkor az a baja, hogy max az eget tudja nezni, es az ot mar nem nagyon elegiti ki. Az en babamnal legalabbis igy van. Ha mi megallunk, akkor bizony egy ido utan ki kell vennem, mert utalja, hogy nem tud nezelodni.
2009. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem csak a kenguru vált be vagy a hordozó kendő aztán mikor nagyobb lett és ülni tudott újra megszerette a babakopcsit most tíz hónapos:)
2009. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Mi már most (6 hetes a baba) is csak autós hordozóban tudunk sétálni menni, a mózesben nekem unja magát a bébi, ebből viszont kilát :) Persze ehhez olyan váz kell sajnos, amire rárakható az autós hordozó. Van egy-két olyan ülőkocsi fajta is, ami kezdetben fektethetőbb, igy kagylószerűen belesimul a baba, és átmenetileg lehet igy sétáltatni, amig nem tud rendesen ülni majd.
2009. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet, szintén 3 hósak vagyunk. Már mindent kipróbáltunk, ültetve, másik babakocsiban, hordozóban sétálva, semmi sem jó! Így maradt a kertben sétálás és hintaágyon hinta. Remélem később megszereti a kocsit. Egyébként nálunk azóta utálja a kocsit amióta bejött a nagy meleg.
2009. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, kb 3 hónaposan kezdte. Rájöttünk hogy a napsütést nem bírja, mivel pont a kis arcába kapta. Most is elkezdene sírni ha süti a nap, de vagy napernyőt használunk vagy forgatom a babakocsit. Rögtön elhallgat ha már nem süt a nap az arcába.
2009. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia!nálunk is volt ilyen.Ha megálltam és lehajoltam hozzá,semmi baj nem volt.ugyhogy mindig leültem egy padra és elszórakoztattam.Most ez elmúlt.4 hónapos és tök elnézeget.vízszintesen van
2009. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!