Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Júliusi babával külföldre utazni?

Júliusi babával külföldre utazni?

Figyelt kérdés
Június végén-júli elején születik a babánk és a férjem szeretne elutazni horvátországba 1 hétre augusztus végén,mennyire jó ötlet ez?kb másfél hónapos lesz a bébi.
2009. máj. 11. 15:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem 1 hanem 2 van már,és az az igazság hogy eléggé "összenőtt" család vagyunk,nem szoktak a nagyszülőkkel lenni...nem tudom hogyan oldjam meg...valószinüleg meglátom majd hogy milyen baba lesz,a másik kettőt kezdetektől vittük magunkkal mindenhová és sosem volt gond velük,aztán lehet hogy a kicsi majd rácáfol erre:)
2009. máj. 11. 15:53
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is akkor dontsd el, ha mar megszuletett. Lehet, hogy egy stramm baba lesz, akivel lehet utazni. Nyugodt, nem siros es jol viseli a kornyezetvaltozast. Ha esetleg erzekeny, nyugos baba, akkor nem erdemes vele elmenni. Az en kisfiam 2 honapos volt, amikor eloszor utaztunk hosszabb tavra, es nagyon elvezte, semmi gond nem volt vele. Szerintem teljesen babafuggo a dolog. Amugy 2 teso mellett nem tok mindegy milyen oltasa van? Nem fog mas gyerekekkel erintkezni (gondolom), csak a tesoival. Kaja ugyileg meg gondolom anyatejes lesz.
2009. máj. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kisfiunk tavaly júliusban született, és mi elvittük Balatonra egy hétre.Naná, hogy akkor derült ki 6 hetesen, hogy gyomorszűkülete van.Kihányt mindent, miközben odakinn 35 fok volt.Soha többé nem csinálok ilyet a következő babámmal.Pedig nekünk a doktornő is mondta, hogy nyugodtan vihetjük.Szerencsére azóta már egy belevaló 10 hónapos baba mindennapjait éli:o).
2009. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Engem a védőoltás hiánya tartana vissza. Nekem még csak egy babám van, tehát nem vagyok tízéves tapasztalattal rendelkező anyuka, de amíg meg nem kapta a fiam az első védőoltást, addig a parkon kívül én sehova sem vittem. Minden nap sétáltunk, kocsival még utaztunk is, de bevásárlóközpontba már nem mentem be vele és buszra sem szálltam fel.

Mondjuk tény, hogy mi Londonban lakunk, itt aztán a föld minden pontjáról van egy ember és a városban a világ összes betegsége megtalálható szinte, szóval én ezért kerültem az embereket.

2009. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!