Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Júliusi babával külföldre utazni?

Júliusi babával külföldre utazni?

Figyelt kérdés
Június végén-júli elején születik a babánk és a férjem szeretne elutazni horvátországba 1 hétre augusztus végén,mennyire jó ötlet ez?kb másfél hónapos lesz a bébi.
2009. máj. 11. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mennék! Egy ekkora babának még nyugalomra van szüksége, meg aztán ti sem tudnátok élvezni a nyaralást! Szerintem várjatok ezzel még egy kicsit!
2009. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát nem tudom eldönteni ,igazából a nagyobbakat is vittük első perctől kezdve magunkkal mindenhová,lehet hogy csak balcsi lesz belőle pár napra...
2009. máj. 11. 15:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vinném.Akkor még oltása sincs,könnyen összeszedhet valamit.Aztán ott a hosszú út,stb.Még nagyon picike lesz.
2009. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
csak külföldre nem vinnétek vagy máshová sem?
2009. máj. 11. 15:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónapos babát sehova sem vinnék több napra.
2009. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Másfél hónapos babát kivinnél 30-35 fokos melegbe? Ha elmentek te egész napa szálláson fogsz ülni? Még a 3-5 éves gyerekeknek is kín egésznap a napon, de egy ekkora baba nem hinném hogy értékelné a 35 fok tüzö napot, még árnyékban sem.

Szerintem kínzásnak minösül aki egy ennyi idös babát kivisz a strandra.

2009. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én sehova nem vinném ennyi idősen, de ha már választani kell, akkor inkább csak belföldön menjetek el néhány napra. Mi 3 hónaposak vagyunk, de nem tudtam volna elképzelni, hogy 1.5 hónaposan ilyen hosszú útra induljunk, ráadásul ennyi időre. Persze Neked kell eldönteni, de én biztos nem mennék.
2009. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem könnyű a döntés ha van már nagyobbacska gyerek....
2009. máj. 11. 15:39
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ááá, oltások nélkül sehova, max nagyszülőkhöz. De amúgy majd meglátjátok, piszok nehéz az elején, az ember lánya se testileg, se lelkileg nincs túl jól (a szülés, esetleg császár eléggé megvisel, plusz dolgoznak a hormonok ezerrel), két óránként szoptatás, a pici még rengeteget sír, még ti nem is igazán szoktatok össze, ráadásul ha mentek a fél lakást össze kell neki pakolni, plusz gondoskodni az állandó sterilizálásról... Ráadásul augusztusban ott a hőség, és a többi nyaraló sem fog a szívébe zárni titeket, ha pl. éjszaka állandóan sír. Szerintem inkább tegyétek félre azt a pénzt ha nem kell másra és amikor már fél év körül lesz a baba menjetek el egy bababarát wellness hotelbe, ahol kimondottan erre vannak berendezkedve. Én vmi ilyesmit nézek a nyárra is, pedig már majdnem egy éves lesz a babám és amúgy imádjuk a tengert, de majd jövőre...
2009. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok, most látom már van egy gyerköcötök, uh bocsi hogy hosszasan ecseteltem az első idők nehézségeit, azt hittem első baba :DD. Esetleg a nagyobbikat nagyszülők nem tudják elvinni magukkal nyaralni? Akár Horvátországba, vagy a Balcsira, vagy egy fürdővárosba? Hogy ne érezze úgy, a kishugi/kisöcsi miatt marad el a nyaralás.

Sok Boldogságot!

2009. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!