Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám 6800 gramm és...

2 hónapos babám 6800 gramm és 62 cm. Tápszeres a kezdetektől fogva. Születési súlya 3800 gramm volt és 57 cm. Meddig fog nőni ilyen rohamosan? Egyébként nagyon formás, egyáltalán nem duci!

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem semmi, jó nagyok vagytok. Mi 5 hónaposak vagyunk és most vagyunk ennyik, pedig mi is 3770g-al születtünk.

Szép nagy babód van!

2009. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Mi 3 hónaposan vagyunk 7900 gr és 66 cm. (szül: 54cm és 3780 gr). Mi is tápszeresek vagyunk, nagy étvággyal. Bár mi sem vagyunk ducik. Vannak időszakok amikor megnő az étvágyuk. Én most 6 kanál táp helyett, csak 5-öt teszek uannyi vízhez, egy kicsit "fogyózunk", de így is elég neki. A férjemmel mind a ketten magasak vagyunk, az első két lurkóm se volt kicsi ebben a korban. A hozzátáplálásnál, majd csökken ez a hirtelen súlynövekedés.
2009. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3700 g és 52 cm volt, 4 hónaposan 8700 g és 68 cm, most 5 hónapos csütörtökön megyünk a védőnénihez, de szerintem biztos megvan 9500 g és legalább 70 cm. Egyébként hónapról hónapra kevésbé gyarapszik, mindig megnézi az orvos is, van egy táblázata, a szerint nem túlsúlyos. Egészséges vasgyúró. Az enyém se duci, csak úgy néz ki, mint a 8 hónaposok.
2009. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor többet mozog majd, pláne ha majd elindul sokkal kisebb ütemben fog nőni,hízni. Az én fiam félévesen 9 kg volt, most öt éves, nagyon magas, s alig 20 kg!
2009. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!