Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kortól már lehet...

3 hónapos kortól már lehet hozzátáplálni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami gond van az evéssel, mennyiségekkel? Ha nincs , azértnem javasolt az idegen hamik bevezetése, mert a bélrendszere és a kis pocija még nem egészen készült fel az emésztésükre, megterhelheted a szervezetét. Ezért javasolt 4 hótól a tápis és 6 hó környékén az anyatejes babák hozzátáplálását elkezdeni.
2009. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám 3 hónapos lesz és én még nem adnék neki csak anyatejet, rosszabbik esetben tápit, de előtte lefagyasztott tejcsit.


Sztem te se, mert még korai, az előttem válaszolónak igaza van.

Minnél tovább anyatej, 6 hótól lehet már sztem is a hozzátáplálást- :D

2009. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én a kislányomnál elkezdtem 3 hónaposan, mert tápszeres és úgy gondolom a gyümölcs, zöldség mégis egészségesebb.Pár kanállal kell kezdeni pl almával, főtt répával. Ha azokat bírja, jöhetnek a főzelékek.Nekem már megeszik fél üveg főzit és eszik még mellé egy kis tápszert is.
2009. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!