Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers 4+ - Pampers 5 Mekkora...

Pampers 4+ - Pampers 5 Mekkora külömbség van köztük?

Figyelt kérdés

Éjjel sokszor átázik a kisifam, gondoltam a szokásos 4+-os pelus helyett veszek 5-ös méretűt, és éjszakákra azt adom rá! Vajon segítene? Meg tudná mondani valaki, van-e érdemleges külömbség a kettő közt méretileg? Vagy tudtok mást ajánlani?

Köszönöm szépen!


2011. nov. 19. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Az éjszakai átázással én is küzdök! Az elmúlt 4 évben (2 gyerekel) már a létező összes pelust kipróbáltam. A Pampers 4+ és 5-ös nincs túl nagy különbség, sajnos nedvszívásban sem.

Nekünk a Müller saját márkájú pelusa jött be leginkább, de mivel az tőlünk elég messze van, nem mindig tudunk olyat venni, második helyen a Libero áll.

Hozzáteszem, hogy én olyat még nem találtam, ami az én fiamnak ne ázna át reggelre, ezért éjjel 3 körül mindig átpelenkázom. Nem veszem ki az ágyból, csak hátára fektetem, cumisüveget nyomok a szájába (1,5 éves, úh remekül iszik már egyedül), és azzal elvan amíg én matatok. Nagy rutinommal kb 30 mp-es a művelet :D és nem ébred fel szerencsére.

Remélem tudtam segíteni :)

2011. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hidd ell hogy meg a 4es es 5os koztt sem sok a kulombseg nedvszivasban, csak meretben, hosszabb itt ott, onnan tudom hogy lemertem merleggel szarazon es nehany gramm kulombseg van a 2 kozt.


enis mindig atpelenkazom mikozben iszik, de a DMes 5os pelus az mar egesz jo ejszakara, igaz hosszu, nagy de sok pisis belefer, nem reszletezem de egyszer kivancsosagbol mertem egy tobb mint 650grammos pisis pelust:)))

2011. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon köszönöm segítségeteket! Akkor lehet, hogy kipróbálom talán a DM-est! Minden jót!

2011. nov. 19. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!