Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2. Pampers pelenka és a...

A 2. Pampers pelenka és a 4-es között mi a külömbség?

Figyelt kérdés
A 2. Pampers pelenka nagyon rossz volt kifolyt belőle minden és nedves maradt a baba feneke a 4-es viszont nagyon jó. Libero párti voltam de most az nem tetszik, túl vastag. Más is volt igy?
2008. szept. 26. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hónapos a pici fiam, de ílyen baleset nem volt, hogy kifolyt volna a pampers-ből, ha a neve sincs olcsó volt alatta akkor volt, hogy mindent mosnom kellett. Lehet, hogy a 2.-ból azért folyt ki mert nagy lehetett rá.

Szerintem nagyon jó, a Liberó szerintem is nagyon vastag, biztos nem olyan kényelmes a picinek, mint a pampers.

2008. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt soha problémám a Pampers pelusokkal, születésétől fogva azt használom a babámnál. Másoknál viszont hallottam már hogy bizonyos időközönként cserélgetik a pelákat mert egyikkel-másikkal nincsenek megelégedve.
2008. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk a 4-es mérettől nem volt jó a pampers. Azóta használunk dm-est és tescost. Az utóbbi nagyon jó (a színes) jelenleg nekünk a legjobb. Ha arra járunk mindig veszünk.

A kicsinek megint pamperst használok. Majd kiderül neki meddig lesz jó.


Judy


3hós és 2 éves kisfiúk anyukája

2008. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 2-es méretű pampers nekünk se volt jó. A libero-ból viszont nagyon jó volt a 2-es. Most megint pamperst használunk, 3-as és most már a 4-es fog kelleni és nagggyon jó :))) Más pelust nem tudunk használni, próbáltam, de olyan szinten kicsípte a kislányom nuniját, h napokig sírva pisilt szegénykém.
2008. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

A 2-es pelus még nem rugalmas derekú, míg a 4-es már igen. Ezért lehet, hogy mivel a 2-es nem gumírozott, nem lehetett annyira ráilleszteni a babád pocijára és popsijára, ezért kiendgedte a pisit. A 4-es viszont már gumis derekú, és jobban illeszkedik.

Egyébként én a Huggies-ra esküszök. A hátulja végig gumírozott, még a ragasztócsík előtti rész is, és amit a legjobban imádok benne az az, hogy Micimackós minta van rajta. :)))

2008. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.A Huggies az igazi.Én megútáltam a Pamperst,mert abból-a 2-ből- nekünk minden kifolyt.A Liberó jó volt,csak vastag-májusi a kisfiam-és bele melegedett a kis popsija.Ezek után vettem Huggiest.Abban a Pampers vékonysága,és a Liberó jó minősége ötvözve van.De soknak az a véleménye,h drága.Sztem is,de mivel jó,így nem sajnálom rá a pénzt.Vmit vmiért.
2008. szept. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az 5. válaszadó vagyok, és az előttem szóló írta, hogy drága a Huggies pelus. Nekem is mindig ezt dörgölik az orrom alá a Pampers és Libero rajongó ismerős anyukák, és mikor megmondom az árát, békén hagynak. A 78 darabos (Midit használunk) akcióban 2990.- forint, és 5 hónapos kislányom születése óta mindig van akció (kb havonta), és soha nem vettem még drágábban. Ezzel szember a Pampers 3.500.- forinttól még nem volt soha olcsóbb akcióban sem, a Liberoról nem is beszélve.

2008. szept. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!