Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon miert ennyire dragak...

Vajon miert ennyire dragak Magyarorszagon a bebietelek?

Figyelt kérdés

Az iment olvastam egy par nappal ezelotti kerdest, ami arrol szolt, hogy az anyuka 200 forint alatt szeretett volna bebietelt venni es elegge egybefuggo valaszkent szerepelt, hogy annyiert nem lehet. Ezen meglepodtem.

Kulfoldon elunk, nem is egy olcso orszagban. A napi cikkek nem dragabbak altalaban, mint Magyarorszagon, de nem is olcsobbak, kb ugyanannyit koltunk etelre, mint ott koltenenk.

De ugy latom, hogy a bebietelben eleg nagy kulonbseg van. Ritkan veszek, mert inkabb fozocskezek, de neha elofordul.

Akcio nelkul normal aron a Hipp Organic bebieteleket peldaul atszamitva 180-190 forintert vehetnem egyenkent, de szinte mindig van kedvezmeny, ha tobbet veszunk egyszerre. Legutobb peldaul 8 uveg Hipp Organicot vettem kb 1100 ft-ert, azaz 140 forintra jott ki egy uveggel atszamitva. Es ez a marka ugye nem az olcso kategoria, ettol olcsobbat is talalni. (Ez egyebkent a 4 honapos kortol adhato hippes etelek, a nagyobbaknak valo picivel dragabb, abbol kb 180 forint egy uveggel, ha tobbet veszunk egyszerre.)

Tudjatok, hogy mas orszagokban mi a helyzet ilyen teren?

Miert ekkora vajon az arkulonbseg?


2009. máj. 11. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
én is külföldre kötlöztem, itt sajna nem olcsóbb mint otthon, én azt gondolom, h ez még mindig a kelet európai trend, h a gyerekeken tudnak húzni a gyártók sajnos...
2009. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!