Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma kapjuk a 2 hónapos védőoltá...

Ma kapjuk a 2 hónapos védőoltást+agyhártyagyulladás ellenit, így mindkét combjába kap injekciót, nektek hogy viselte ezt a babátok?

Figyelt kérdés

Én már nagyon izgulok, hogy mennyire fog neki fájni, meg hogy belázasodik e? -remélem nem.

Szerintetek egyből tegyek rá vizes zsepit?


2009. máj. 11. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi már megkaptuk a 2 és 3 hónaposat is, azon kívül, hogy nagyon meglepődött, és iszonyatosan elkezdett sírni, de aztán pár perc alatt megnyugodott, semmi hatása nem volt. Mértem a lázát, de még hőemelkedése sem volt. Borogatást nem kellett rátenni. Nálunk a doki bácsi pedig az Pneomococus ellenit inkább a kötelező oltások után adja be, tehát majd 5-6 hónaposan. Biztos nem lesz semmi gond, szerintem ilyenkor az anyukák jobban izgulnak.
2009. máj. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Szia! Két hete kapta meg a kislányom mindkét lábába az oltást. Én is nagyon izgultam, ahogy most Te.

Lázcsillapító kúpot mindenképpen vigyél magaddal. Azt ott egyből add be neki, nekünk a doktornéni adta be a felét. Másik felét este kapta meg. Nagyon sírt mikor megkapta, de utána elaludt, gondolom a lázcsillapító hatására is.

Nem volt semmi gondunk, nem volt nyűgös, és lázas sem.

Ezért én nem tettem rá semmilyen borogatást.

Ne izgulj, túl lesztek rajta, hamar.

2009. máj. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kulfoldon elek, a fiam ket hosan szinten kettot kapott, harom hosan is kettot, negy honaposan pedig egyszerre harmat. Semmi gond nem volt, ket masodpercre sirt fel osszesen, majd szorakoztattam es nevetett. En nehany oran at borogattam, lazcsillapitot viszont nem adtam neki elore, utolag meg nem is kellett, mert szerencsere nem lazasodott be. Aluszekony sem volt, a hangulata is normalis volt, szoval semmit nem vettem eszre rajta.

Amugy a borogatast sem egybol tettem neki oda, hanem amikor hazaertunk a dokitol, tehat 1-2 oraval kesobb.

Sokan mondjak, hogy nem kell, nekem a doki azt mondta, hogy inkabb borogassam, vesziteni nem fogunk vele semmit.

2009. máj. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, remélem jól viseljük mi is
2009. máj. 11. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!