Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis sportkocsit, amiben csak...

Kis sportkocsit, amiben csak ülni tudnak a gyerekek, hány éves kori lehet használni?

Figyelt kérdés
Pl. ha bölcsibe viszem,két évet betölti,használhatjuk még,vagy ciki?
2009. máj. 11. 06:17
 1/3 anonim ***** válasza:
szia az egyik lányom 8 hós a másik pedig 9 hós volt mikor elindult ők azóta nem ültek babakocsiba szerencsém volt velük, de ismerek olyat is akinek már 3 éves lesz a kisfia és még mindig babakocsiba tólja, én mondjuk nem fogom a harmadik babánkkal sem másképp csinálni
2009. máj. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én sokáig használtam az esernyőkocsit. lányom 2 évesen lett bölcsis, januártól járt, és egészen a tanév végéig, tehát nyárig és az azt követő évben is, szóval majdnem 3 éves koráig használtuk. azért, mert 1 buszmegállónyira volt tőlünk a bölcsi és sokkal könnyebb volt letolni, mint hogy felpréseljük magunkat a zsúfolásig telt helyi járatra, aztán meg ne tudjunk leszállni időben a tömeg miatt. mert erre is volt példa.

haza fele már nem kellett sietni, volt, hogy kiszállt belőle, de odafele mindíg toltam, szerintem neki is jobb volt, hogy reggel fél hétkor nem kell gyalogolni.

2009. máj. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok. természetesen ha nem lettem volna időhöz kötve, akkor sétáltunk volna, de sajnos nekem is indult a buszom, így tényleg a lehető legjobb megoldás az esernyőkocsi volt.
2009. máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!