Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom 11hós es meg mindig...

Kislanyom 11hós es meg mindig kezben cipelve alszik el. Neha fel oraba is beletelik, mire elalszik. Hogy lehetne errol leszoktatni?

Figyelt kérdés
ha kint vagyok vele, siman elalszik a kocsiban, de bent sehogy sem megy, ha kocsiba teszem es ringatom, ugysem, mert nem lat semmi erdekeset, ugy mint kint, meg a kinti levego mas. tudom, hagyni kell sirni, majdcsak abbahagyja, de berhazban lakunk, es tudom mennyire athallatszik minden.....vagy kinovik??? olyan jo lenne, ha letennem es szundi..
2009. máj. 10. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy idő után leültem vele és úgy ringattam majd azt szokta meg,hogy mellé feküdtem(mi ágyunkban).Énekeltem,simogattam kisfiamnak és így elaludt.Aztán következett az egyedül alvás!De ez még nektek szerintem később jön!Kicsit hosszadalmas volt nálunk de bevált!Sok sikert!
2009. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Tedd le,akkor is ha sír.A szomszédokkal ne törődj.Esetleg adj neki valamilyen nyugtató teát ( gyógynövényt),erről kérdezd meg az orvost,mit javasol.Minél tovább hordod,ringatod,annál később fog egyedül elaludni.
2009. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Aludj jól, gyermekem módszer. Sírós, de nem magára hagyós. Nekünk (köztes visszaesésekkel) bevált. Előtte viszont érdemes szólni a szomszédoknak. Én elmondtam, hogy teljesen kimerültem és most kipróbálok egy módszer, ami másoknál bevált. Mondtam, hogy sírni fog, de adjanak 1 hetet. Mellesleg a legtöbb gyerkőcnek 3 nap is elég.


Amúgy valószínű, hogy kinövik, csak az a kérdés, de ki tudod-e várni idegekkel, türelemmel, gerincferdülés nélkül.

2009. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de=te (bocs, elírtam)
2009. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek a 21:35-sel.

Én hamar leszoktattam róla. Szerintem kezdésnek.. ringasd és akkor tedd le, amikor már majdnem elalszik, de még nem. Pár napig. Köv lépés, leteszed és maradsz még mellette, simogatás. Köv. simi, puszi és kimész. Sír de nem szabad bemenni rögtön, mert kihasználja. Előszőr 5 perc sírás után menj be, de ne vedd fel, simi, halkan nyugtatsd meg és gyere ki. Érezni fogja, hogy ott vagy, számíthat rád, de most egyedűl kell elaludnia. Mindig jobban el kell húzni a perceket, végűl egyre kevesebbet fog sírni. 1-2-3 hét után már csak vacsi, böfi, puszi, leteszed és alszik. Nekünk bevállt.

Tudom ajánlani még a suttogót. Nekem nagyon tetszik.

8 hós anyukája

2009. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekünk is bevállt az Aludj jól gyermekem! című könyv, de a Suttógó is klassz dolgokat ír
2009. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!