Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz baja a sok fejbeütéstől?

Nem lesz baja a sok fejbeütéstől?

Figyelt kérdés

Kislányom most tanult meg felülni és folyton beüti a fejét, mert hátradől és sír utána vagy 10 percig. Nem lesz baja? Aggódom, mert parkettára esik néha, hiába párnázom körbe, elszedi onnan és richtig odaesik ahol nincs párna. :-D

Én mg nem ülhetek mellette 0-24, hogy megfogjam ha dől.

A járókában nem marad meg, ott pedig csinálhatná a dőléseit mindenfelé.


2011. nov. 17. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szőnyeg, vagy puha takaró a parkettára?
2011. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mellette ültem, hogy megfogjam, ha dől. Ha épp nem tudtam mellette lenni, akkor járókában volt. A takaró vagy szőnyeg tényleg jó lehet.
2011. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle baja 99%, de nem jó a hozzáállás hogy nem ülhetsz melette 24 órában. Ebben a korban, igenis ott kell lenni. Sőt akkor is mikor járni tanul. Vagy vele vagy, vagy biztonságos helyre teszed, ahol nem ütheti meg magát.
2011. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát azért 0-24-óráig nem lehet a baba mellett ülni szerintem.Ha most tanult meg felülni,akkor bármeliyk pillanatban felül,képtelenség mellette lenni.A kiságyba is beütheti a fejét a rácsba.Kérdezőne,nem lesz semmi baja a koppanásoktól,ez a korszak erről szól.
2011. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha majd stabilabban ül akkor nem fog eldőlni, de később nekiáll mászni, nekimegy dolgoknak és majd mikor egyedül feláll a bútorok mellett akkor is lesznek koppanások, amikor megpróbál eljönni onnan.Én úgy gondolom, hogy ezek a kis balesetek tanítják meg a babákat a helyes technikára és hipp-hopp rájönnek mi az esés nélküli módja a közlekedésnek.

Egyébként nálunk is voltak ilyen problémák, mi ezért vettünk habtapit.Hiába van padlószőnyeg, alatta beton van, így sokszor koppant a buksi, de a habtapi sok balesettől megvédte a lányomat.Voolt, hogy eldőlt, majd egy nyikkanás nélkül ment tovább, mint ha mi sem történt volna.Tehát én a habtapit javaslom.

Ha szép színeset veszel akkor kis szerencsével le sem mászik majd róla, mielőtt elborulna:)

10,5 hós örökmozgó kislány anyuja

2011. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!