Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vett valamelyikőtök Coletto...

Vett valamelyikőtök Coletto babakocsit? Most nézünk kocsit a bébinknek.

Figyelt kérdés

29 hetes vagyok. Most nézünk kocsit a bébinknek. A férjemnek nagyon tetszik ez a kocsi. Én azonban attól félek kicsit, hogy kicsi a mózesrésze. Ráadásul a sportrész fix, nem dönthető, csak fordítható. Tehát vízszintesbe nem tudom benne tenni majd a bébinket, ha esetleg a mózesrészt túl hamar nőné ki.

De nagyon jó benne, hogy kicsire össze lehet csukni.

Milyet vettetek? Tudtok hasonló másrkát? (mózesrész, sportrész, kicsire összecsukható)


2009. máj. 10. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is hasonló kialakítású babakocsink van, bár nem Coletto márkájú. Eléggé óva intelek attól, hogy kipróbálás nélkül vedd meg a kocsit, mert pórul járhattok. Mi is úgy vettük meg, mondván ennyiért már csak nem lehet sz@r, de sajnos az lett. 500 méteren kb. 2szer esnek le a hátsó kerekei. Már ott tartunk, hogy pillanatragasztóval van felragasztva a felfújható kerék, mert kész téboly, hogy megyek vele az utcán és egyszercsak elhalad mellettünk a kerék és azt sem tudom, hogy a gyerekért kapjak, vagy a kerék után fussak. :-( Egyébként a kerék kialakítás nagyon jó, könnyen irányítható. Nem hiszem, hogy gond lesz, ha kinövitek a mózest, mert úgy néztem júliusban fogsz szülni. Az a fontos, hogy téliesíthető legyen a lábzsák. Nagyon praktikus, hogy a tolókar magassága állítható, meg a bevásárlóháló is jó találmány. Egy hátránya van ennek a babakocsi típusnak, mégpedig az, hogy állati nehéz. Gyerekestől tuti nem tudjátok feltenni buszra, villamosra vagy ilyesmire. Szóval ezzel a tömegközlekedés felejtős. De ha ez nektek nem szempont, akkor jó választás lehet. De mindenképpen ki kell próbálni, mielőtt megveszitek!
2009. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami. A Titi Triton babakocsi nagyon hasonló ehhez, bár árban jobb. De nyomatékosan felhívom a figyelmedet, hogy úgy sz@r, ahogy van.
2009. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!