Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves a fiam, de még...

Másfél éves a fiam, de még mindig nem jött meg-mikorra várható?

Figyelt kérdés
kb másfél hónapja nem szoptatok-cerazette-t szedek.már 1 hete fáj a hasam,de nem akar megjönni.valakinek hasonló tapasztalata?nem állt még helyre a hormonháztartásom?
2009. máj. 10. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.Én is Cerazette-t szedek nekem 8hónapos a kisfiam már nem szopizik.Amíg ezt a gyógyszert szeded nem fog megjönni a mensid,mert folyamatosan kell szedni nincs szünet.Ha azt akarod,hogy megjöjjön akkor hagyd abba ezt a gyógyszert és várd meg míg megjön(addig védekezzetek mással),menj el dokihoz irass fel hagyományos fogamzásgátlót,ami 21nap tabi+7nap szünet.Én is nemsokára megyek másikat iratni,mert már lassan elfogy az utolsó levél és én is iratok fel hagyományosat.A barátnőm két évig ezt szedte és nem mensizett:DRemélem tudtam segíteni.

8hós manó anyuja

2009. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi

én is ezt hittem,hogy igy van-de a doki azt mondta,h ha már nem szoptatok,meg fog jönni.már másikat szednék,csak az meg mensi függő..

2009. máj. 11. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd abba a gyógyszert és meg fog jönni,nekem azt mondta a doki,hogy amíg ezt a gyógyszert szedem folyamatosan addig nem fog megjönni a mensim,de kb.1.5hónap és én is abbahagyom,akkor majd leírom,hogy nekem,hogy jött meg:D
2009. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi

aranyos vagy

én is ezt magyaráztam a dokinak-h hogy jön meg,amikor folyamatosan szedem-de nem akartam vitatkozni vele..

2009. máj. 13. 08:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!