Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák hogyan álljak neki...

Anyukák hogyan álljak neki fogyózni? Iszonyat édesszájú vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 kg-tól szeretnék megszabadulni minél előbb, nem akarok drasztikus fogyókúrát. Csak nagyon depis lettem a plusz kilóktól! Segítseteeek!
2011. nov. 15. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Most terhes vagy? Fontos.
2011. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy én mitől fogyok (igaz nem eszem túl sokat, de keveset sem azért) de én most 10 hónappal szülés után kevesebb vagyok mint terhesség előtt és semmi extrát nem teszek ezügyben. Viszont pár hete iszom reggel és este az egyik cég algakészítményét, azóta olvadnak a kilóim, fene tudja mitől, lehet ettől, lehet attól, hogy még elég intenzíven szoptatok, fene tudja...

Meg azért rengeteget gyalogolok is, illetve itthon is tornázom néha néha van időm és energiám.


(mielőtt bárki azt hinné, hogy az alga forgalmazója vagyok az téved:), azért is nem írtam ki a termék nevét és nincs is szándékomban, de magam is meglepődtem és én ennek tudom be...)

2011. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok terhes, nem fogyóznék akkor, nem hülyültem meg!!! 8 hós a kisfiam
2011. nov. 15. 21:10
 4/10 A kérdező kommentje:
priviben írd meg akkor légyszi a termék nevét!!! köszi
2011. nov. 15. 21:12
 5/10 anonim ***** válasza:
kedves 21:04-es válaszoló,megirnád nekem is privibe azt a "csodaszert" ha nem gond? :) Én tornázok is/edzek majdnem mindennap itthon,de érdekelne!Utolsónak meg egy tahó,tuti pasi....
2011. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, én 70 kg al lettem terhes, 85 el emntem szülni, hazajöttem a kórházból 75 kg-al, és felhíztam a szoptatás alatt 85-re. Elkeserítő volt. januárban kezdtem, édességet, csak norbi u1 et edtem,rudit, nézegettem az update1 es sütik receptjeit, azt sütöttem, plusz próbáltam úgy főzni,néha voltak kilengéseim, nem tagadom, de most vagyok ismét 71 kg:-) és megy le folyamtosa. reggel ettem kenyeret, teljes kiörlésüt, délbe olyan ételeket ami nem krumplis, tésztát nem ettem, csináltam sült almát este, pici barna cukorral, de tényleg csak a karamellizálodás miatt. Igy indult meg a fogyásom, és tartós volt, mert nyaralás alatt sem jött vissza semmi, pedig akkor nem fogyóztam.

Mostmár lazább vagyok, de keveset eszem, és mivel lemente 15 kg, elkezdtem most konditerembe járni, hogy feszesedjek. nekem az este volt mindíg kritikus, de mostmár megállom hogy ne egyek csak max almát, vagy szotyit, mert az is lefoglal, de nem hízlal. Ja és abonett szerü kenyeret edtem, ami teljes kirölésű extrudált kenyér(aldis). Ennyi jutot eszembe, hidd el, én sem tudtam, hogy így le fog menni, csak bíztam benne, de most vettem végre egy olyan gatyát, amire azt mondom, hogy na kezdek jobban kinézni, már nem hányom el magam, ha belenézek a tükörbe.

2011. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amúgy az algakivonat neve, nekem is jöhet privibe. Én próbnáltam a H.diat is, tényleg nem voltam éhes , és nagyon keveset edtem amikor használtam.
2011. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát én azt mondom, főleg ha még szoptatsz, hogy nagy önfegyelem, minden evés előtt egy nagy pohár víz, lefekvés előtt semmi kaja, kenyér max a reggelihez akkor is barna ("reggeliz mint egy király, ebédelj mint egy polgár, vacsorázz mint egy koldus")

Az édesszájúságra annyi tippem van ha nagyon kívánod egyből főétkezés után kapj be valami kevés nasit, így kevesebb is elég lesz. A c-vitamin elvileg csökkenti az édesség iránti vágyat és ilyenkor télen amúgy sem árt, persze csak az ajánlott napi mennyiségben. Vagy fogyassz olyan édességet ami lassan hosszú ideig tart pl egy pohár kakaó kevés nádcukorral, vagy más édesítővel, vagy zöld tea ugyanígy, esetleg egy jó kis banánturmix az cukor nélkül is édes. a mozgás elengedhetetlen, de nekem egyszer azt tanácsolták, hogy először a diéta kb 2 hét míg hozzászokik a szervezetem hogy nem eszem annyit és utána már jöhet a mozgás, nem fáraszt le annyira. Én egyenlőre úgy csinálom, hogy babakocsis sétát megnehezítem magamnak bokára csatolható súlyokkal.

2011. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Súlyok, jó ötlet, szerencsére van is :) kipróbálom!! Köszike
2011. nov. 15. 21:48
 10/10 anonim ***** válasza:
hova tűnt a többi válasz?
2011. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!