Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek egy kisfiúnak az...

Mit vegyek egy kisfiúnak az első születésnapjára?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát még tulajdonképpen "nincsen" nagy elvárása a picúrnak :)) Ruhácska, méretes zoknicska, nyári sapesz... szóval inkább ruhanemű.

2009. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
attól is függ, miket tud már a fiad! ha már ül ügyesen, vagy esetleg járni is próbál, vannak aranyos hintaló-szerű dolgok. azokat szokták szeretni ebben a korban. esetleg hintát. vagy építőkockát, ilyesmit. te tudod, milyen összeget tudtok rászánni!
2009. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A dolog nyilván attól is függ, mennyi pénzt szánsz rá. Szóba jöhet bármilyen jármű. amit később tologatni lehet, illetve rá vagy bele lehet ülni. Nem túl drágán lehet venni egyszerűbb játszó házikót vagy játszósátrat is. A hinta sem rossz ötlet. A nyárra való tekintettel kisebb fürdőmedence is szóba jöhet.
2009. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
második vagyok: esetleg vehetsz neki valami olyan játékot, amit majd az udvaron tudtok használni nyárn. vagy ilyen kis sátrat, amiben ellesz nyáron kint a nagy melegben. esetleg medenceszerűt. én most vettem egy kicsi medencét a fiamnak. még nem próbáltuk, de mivel imád fürdeni, szerintem tetszeni fog neki .
2009. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a kisfiúknak kerti padot vettünk. de kapott motort, bébitaxit, talicskát fűnyírót. attól függ hogy megy e már? de lehet neki venni hintát, pancsolót.
2009. máj. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!