Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sétáltatják órákon...

Miért sétáltatják órákon keresztül a babákat a babakocsi hordozó részében?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 21:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
A választ én sem tudom, de gyógytornász mondta, hogy nagyon nem tesz jót a baba gerincének ha sokat van a hordozóban! Mi is igyekszünk minél kevesebbet használni, csak autóülésnek, meg néha elringatni ha már más nem használ. Szerintem trendinek számít, mert ez egy új divat, illetve ezek a "menő" babakocsik, amihez hordozó is van. Engem az akasztott még, ki, hogy van aki itt írta, hogy hintának használják a hordozót, felakasztva a szobában.
2009. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
Én is abban sétáltatom sokszor, és egyáltalán nem azért, mert trendi, hanem mert a sport rész csak két fokozatú, tehát vagy fekszik benne, vagy ül. Így abból még nem lát ki, és a hordozóból ki lát. Ilyen egyszerű. A fiam 5 hónapos, ültetni még nem szeretném, ha fekszik sír séta közben, így hát marad ez a megoldás.
2009. máj. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%
szerintem az, hogy 1-2 órát benne ül a gyerek, nem fog semmi rendellenességet okozni a babának. Sokkal többet árt a gerincnek az állítgatás, ültetgetés, amit nagyon sok szülő előszeretettel csinál. Abból 5-10 perc idő előtt sokkal rosszabb a gerincnek, mint néhány óra naponta a hordozóban. Na meg nem mindenki tudja megtenni, hogy külön autós hordozót, külön fekvős, majd később külön ülő kocsit vegyen a babájának, így nekik ez a hordozós-babakocsis egyben megoldás sok megtakarítást jelenthet!
2009. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Itt mindenki lepontozza mindenki válaszát?

Milyen korrektek vagytok lányok.:)))))))))))))))))))))))))))

2009. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!