Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Háti hordozó vagy babakocsi?

Háti hordozó vagy babakocsi?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk, látogatóba jöttünk több hónapra Magyarországra 1 éves kislányunkkal. Babakocsit nem hoztam haza, mert nővérem azt mondta, tud kölcsön adni. Adott is. De a babakocsi borzasztó. Quinny zapp-ot adott kölcsön. Nem lehet megdönteni a háttámláját-kislányomnak kényelmetlen. Biztonsági övének vállpántja a fejénél húzódik, nem tudok rajta állítani, ki tud belőle bújni a gyerek, mellesleg zavarja, dörzsöli. A napvédő tetőt se lehet normálisan kinyitni, táskát nem tudok rárakni a tolókarjára, mert lecsúszik, de menet közben se tudok belőle semmit se kivenni anélkül, hogy le ne venném, mert annyira nem lehet hozzáférni. Egyik keréknél fék, másik keréknél a kioldás?! Alul nincs kosara, esővédő nincs hozzá, totál belesüt a gyerek szemébe a nap, 3 kerekű, így kizárt, hogy az akadályt "sávváltás" nélkül ki tudjam kerülni:D Hogy miért ilyen drága ez a babakocsi, még nem jöttem rá:D De hogy teljesen alkalmatlan a feladatra, az 5 perc alatt kiderült. Elég nehezen veszi az akadályokat is.

Arra gondoltam, hogy vagy veszek egy normális sportkocsit, vagy háti hordozót, és akkor tudnék bicajjal is közlekedni a lányommal, meg háti hordozóval akár gyalog is cipelhetem. Van nekünk otthon, de nem hoztuk el.

Melyiket vennéd: háti hordozó vagy babakocsi? Persze használtan. Van itt egy bolt, onnan fogom venni.


2011. aug. 10. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Babakocsit, háti hordozóban sem lehet hátradönteni ha elalszik nem? Meg sokkal kényelmesebb. Használtan egész jókat is lehet venni én ezt tenném (:


Most meglepődtem, pedig én is jónak gondolnám az ára és kinézete miatt ezt a kocsit.

2011. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen babakocsit vennék. Ha csak 1 hónapot bvagytok otthon, akkor addig ne biciklizz szerintem, és így meg lesz oldva a probléma :)
2011. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Frico001 válasza:
naná hogy babakocsi. Elalszik a gyerek, le szeretnél ülni... kényelmetlen megoldás..
2011. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már vettem babakocsit, de legtöbbször jobb lenne, ha lenne háti hordozóm is, vagy biciklis ülésem. Nem a legszuperebb babakocsit vettem, de már elméletileg csak 1-1.5 hónapra kell.

Köszönöm a válaszokat.

2011. szept. 8. 10:28
 5/5 Frico001 válasza:
Nagyon nincs mit, de te érzed hogy hogyan kényelmes. A lényeg hogy a csöppnek jobb :) Gratulálok hozzá amúgy :)
2011. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!