Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékötletetek van...

Milyen ajándékötletetek van egy olyan 1 évesnek, akinek mindene megvan?

Figyelt kérdés
Harmadik gyerekünknek nem tudunk mit kitalálni karácsonyi ajándék gyanánt. A nagyobb testvéreinek könnyű, hiszen ők már kialakult kedvencekkel rendelkeznek. De nincs olyan játék szinte, ami ne lenne meg. Plüssök, foglalkoztatók, könyvek, ruhát... minden. Nem szeretnénk, hogy neki ne lenne semmi majd a fa alatt, egyszerre mindent lehetetlen megvenni, így már előre gondolkozunk. Segítsetek, legyetek szívesek! Előre is köszönöm!
2011. nov. 14. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk most volt a pici 1. szülinapja, mi is gondban voltunk. Végül kapott nyuszimotort (mert ugyan van itthon vagy 6 féle járgány, ilyen még nem volt), kapott fisher price tanulókulcsokat és egy ilyen nagyobb fajta zenélő figurás állatos farmot (auchanban lehet kapni).

Még a fisher price tanulókutyuson gondolkodtam,de aztán hagytuk.

2011. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egész jó ötlet ez a tanulókulcs! szereti a gyereked? megérte megvenni?
2011. nov. 14. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam ezeket kapja majd a családtól:hintaló,sütifaló bödön,fp.kalapács,babataxi,fa formaberakók.fp teknős/ez olyan kalapálós játék/Még gondolkodok egy bogyóhúzogatón :)
2011. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon klassz a FP tanulókulcs :)

Van 3 évesem is, ő is szereti, és én is imádom, annyira aranyos dalocskák vannak rajta (6 darab).

Szülőbarát játék = ki lehet kapcsolni :)

1.voltam

2011. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!