Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Wizzair! Ha egy babának...

Wizzair! Ha egy babának teljes áru jegyet veszek, felvihetem a hordozót és magam mellé beköthetem?

Figyelt kérdés

2011. nov. 14. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, mert akkor egy külön ülésért fizetsz, amit adott esetben a babád fog elfoglalni.
2011. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pontosan.

neki egy külön jegye lesz.


de hordozóval csak bizonyos helyekre kötheted be. csak ablak mellé és nem vészkijárathoz.


amúgy én nem vettem jegyet neki külön és oda vissza volt mellettem hely, beköthettem oda.

2011. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy hogy tudsz neki külön jegyet venni, amikor a foglalásnál meg kell adnod a gyermek életkorát. Ha 0-2 év között van, akkor csecsemődíjat kell fizetned, ha pedig afölött, akkor foglalhatsz rendes helyet. Vagy nem? Legjobb lenne szerintem, ha felhívnád a call centert.
2011. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha akarod, priviben adok olyan számot, ami nem emelt díjas. Utolsó voltam.
2011. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!