Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajnali ébredéseken segíthet,...

Hajnali ébredéseken segíthet, ha megetetem?

Figyelt kérdés
Egy éves kisfiam kb 2 hete rendszeresen fölébred hajnali 3-4 körül és 1-2 órát játszik. Eddig csak szopizott ilyenkor és visszaaludt, de arra tippelek, hogy most már hosszabb időbe telik, míg elindul a tej, így fölébred teljesen mielőtt ehetne... és akkor már nem is érdekli a cici, föláll, "beszél", tehát úgy tesz, mintha reggel lenne. Arra gondoltam, ha ilyenkor adnék neki cumisüvegből tápszert, talán visszaaludna, bár eddig még nem próbáltunk semmi ilyesmit. Mi a véleményetek? És milyen tápszert vegyek? Eléggé válogatós egy baba! :) Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 14. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Már beszél? az tök jo nekünk a milupa tejital jött be bár ö nem cicis de szereti nagyon
2011. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én inkább este alvás előtt adnék nagyobb mennyiségben tápszert. Az én lányom a Beba tápszert kapta. De jó a Milupa is.
2011. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gyógya válasza:
próbáld meg letenni később.nem süt be a fény a szobájába? ne kapcsolj lámpát etetéshez.csak fel áll már vagy már járni is tud,mert lehet a mozgásszervi fejlődési ugrások miatt is.Vagy hagyod játszani,de nem kapcsolsz lámpát és sötétben nem érdekes!
2011. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akar cicit, és csak játszana, nem sír, akkor szerintem nem éhes. Én a helyedben kijönnék a szobájából, majd csak elálmosodik és visszaalszik magától.

Nálunk is ebben az időszakban kezdődtek az éjszakai ébredések, előtte a kisfiam átaludta az éjszakát. Elkezdtem neki éjszaka is tápszert adni, de nagy hiba volt, mert egyre gyakrabban ébredt, és csak tápszerrel tudott már visszaaludni. Több mint két hónapig ment ez, aztán leszoktattam az éjszakai evésről, csak vizet kapott. Azóta nem ébred fel éjjel.

Tehát én azt javaslom neked, ne erőlködj a tápszerrel, főleg ha eddig anyatejes baba volt. Amúgy is lehet, hogy el sem fogadná.

2011. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gyógya válasza:
Vagy este adhatsz főzeléket is,az is elég laktató,nekem így kezdett reggelig aludni a kisfiam.
2011. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csak cicit adsz neki vacsira?nem csoda hogy felébred....én úgy csinálom,h adok neki kis kenyér falatosokat valamivel(májas,vajkrém,felvágott stb) és utána 2 dl tápszert.Bár igy is felébred,de csak inni.
2011. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Főzeléket vacsizik + cici. Ha jobban belegondolok, tényleg nem lehet akkor éhes. És hát az a gond, hogy velünk alszik, és ha játszana, azt velünk teszi, húzza apa haját, paskolja az arcomat, hogy keljek már fel én is... Addig nem foglalkozom vele, amíg keresztül nem gázol mindenen és elindul lefelé az ágyról... Néha visszaalszik, ha látja, hogy nincs "játszótárs".
2011. nov. 16. 14:20
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Kiságy.
2011. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!