Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 9 hós kislányomnak...

Adhatok 9 hós kislányomnak babapiskótát, kekszet, ilyesmit rágcsálni, ha még nincs 1 foga sem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
nalunk a fiam mar ette ennyi idösen siman, pedig egy darab foga nem volt (mondjuk mi a Hipp babykekszet adtuk neki, ami egy vicc, mert 1000 ft majdnem, de ugyanugy van benne liszt, cukor, minden, raadasul eleg picik, ugyhogy egyszerre betömi a szajaba), ö siman ette. Kislany 9 honapos, a hetegen adtunk neki kekszet, nagyon izlik neki, neki meg foga is van, viszont nem hajlando elragni, betömi egyszerre a szajaba, aztan halasztuk ki a szajabol, nehogy megfulladjon töle, szoval szerintem adhastz neki, mert baja egyiknek sem lett töle, csak ne hagyd egyedül közben semmikepp.
2009. máj. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
én pont a liszt és a cukortartalma miatt nem adom a 9 hós kisfiamnak, pedig már van két foga. egyébként ha adod is neki, mindig ülve egyen, és ne hagyd magára, nehogy félrenyeljen.
2009. máj. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
elsö vagyok, pontosan ezert irtam le, hogy van annak is liszt illetve cukortartalma, hogy ennek fenyeben döntsön rola. Mi megkerdeztük a gyerekorvost, megkerdezte, hogy volt-e a csaladban glutenerzekenyseg, mondtam, hogy nem, mondta, hogy akkor siman eheti. A kislanynal is ezt mondta, aki raadasul meg semmit nem hajlando megenni az anyatejen kivül, semmmi gyümölcsöt, zöldseget, tejpepet, semmit, bezzeg a kekszböl akarmennyit...
2009. máj. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap vettem a bioboltban hathósomnak gluténmentes., tejmentes, mézmentes kukoricakekszet. Nagyon édi, ahogy a két fogával harapja. Félek a nagy daraboktól, ezért igy rácsiszakolom, ráreszelem a fogaira, kis morzsák lesznek és azt tekeri a szájában. Nem értem, miért nem csinálnak a nagy babacégek tej- és gluténmentes kekszet?
2009. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elsö vagyok. Nekem is ez a nagy gondom. Ha mashogy nem, akkor privatban leirnad, hogy pontosan melyik ez a keksz? Mi, amikor ennek elkezdtünk utana jarni nem is talaltunk ilyet, most meg mar eszünkbe sem jutott...
2009. máj. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kisfiamnak 14,5 hónaposan jött ki az első foga. de simán megette a babpiskótát, kiflit, kukkot.
2009. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, lemegyek és megnézem, mi a neve a keksznek....a márkája:3 Pauly, tipusa: Mais Apricosen Keks. Ez egy német glutén-, tojás -, tejmentes keksz.
2009. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!