Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tegyen helyre az életem?

Hogy tegyen helyre az életem?

Figyelt kérdés
Férjemmel élek egy házban. van egy 3 honapos kislányunk.előtte is sokat veszekedtünk, de mégis együtt vagyunk. szeretem de amit csinál az tarthatatlan.egyszerűen bármit mondok az egyik fülén be a másikon ki. minden estét a kocsmába tölt, aztán ha hazajön ledöglik mert fáradt vagy részeg. velem egyáltalán nem is foglalkozik. ráijesztenék, hogy itt hagyom egy hétre de nincs hova mennem és ezt ő tudja és kihhasználja.belefáradtam, ha nem lenne a baba akkor már lehet hogy nem is itt lennék. csak miatta élek. megvan mindenem ami kell,csak szeretet nem kapok és hiába mondom el neki egyszűen nem érdekli.mit csináljak.albérlet lenne az egyetlen esélyem, de gyedből fenntartani lehetetlen. mit csináljak?
2009. máj. 8. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus! Elég pici a gyermek, még három hónapja ugy itélted meg a férjed, hogy alkalmas családapának? Vagy tervezetlenül becsuszott a kicsi? Hát nagy galibában vagy! Ez hosszú távon sem neked, sem a kicsinek nem jó! Szüleid ezek szerint nem tudnak segiteni... Nincs más, komolyan ülj le vele egy józan pillanatában. Kérdezd meg, hogy érez e valamit még irántad és akar e veletek egyáltalán együtt élni, mert ez igy neked nem élet! Ha nem foglalkozik veled , erre sem reagál, átnéz rajtad, nincs mese, tényleg lépned kell. Semmi külön pénzed nincs, amibőlindulhatnál? Irtad, hogy mindened megvan, szóval van vagyon... Add el az ékszereket, ha van, a kocsidat, én a lakásból is szedegetnék össze dolgokat eladásra.... Nem lehetsz tök egyedül a világban! Távoli nagynéni, unokatesó, aki befogadna ideiglenesen? Kérdezted már őket?
2009. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem irtam, hogy válásnál azért nem hiszem hogy egy forint nélkül tenne ki titeket az utcára, minimum tartásdíjat azért fizetnie kellene....kérdezz rá, hogy akar e válni, csak érdekesség képpen, hogy mi rá a válasza.... Hátha erre meglepödik!
2009. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez durva lesz, de törödj magaddal, és ismerkedj akár a neten. Ez feltölt. Majd észreveszi a férjed is, és akkor észbekap.
2009. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mitől változott meg ennyire, mert úgy gondolom, hogy nem ilyen volt amikor beleszerettél. Vagy már akkor is ivott részegségig? Értetek is dolgozik, vagy magára költi a pénzt, amit keres?

Valami hülye felturbozott kanos pasik közé keveredett a kocsmában, ahol ez a menő és ők befolyásolják? Mert ha ez, akkor még éretlen, akár hány éves is.

Anyagiakkal gondoskodik rólatok?

Tőled ő mit vár? Kérdezd meg és hallgasd meg figyelmesen, mert lehet, hogy nem szavakkal mondja el. Lehet, hogy a terhesség alatt és a kicsiről való gondoskodás miatt te nem törődtél vele eléggé?

De ha csak az kell, hogy tartsd tisztán az otthonotokat, főzz, moss, vasalj és legyél tökéletes az ágyban? Ha csak házvezetőnő és ágyas kell neki, akkor lépj le! Ne várd meg amig brutális is lesz.

A gyereknek apa kell és nyugalom, de az utóbbi lehet, hogy fontosabb.

Ha csak " ráijesztesz", annak nincs hatása. Ha komolyan gondolod, hogy becsülöd magad annyira, hogy egy ilyen bánásmódot nem tűrsz el, akkor keresd meg a lehetőségedet és akkor csak egyszer mond el neki és egy lehetőséget adj, ha újra részegen jön haza azonnal lépj le a gyermeketekkel együtt és végleg hagyd el.

Ne kezdj nevelőhatású játszmákba vele, mert az évekig tart és alul maradsz, valamint a gyermeketek is megsinyli. Ha ebbe belemész, csak azt éred el, hogy rendszeresen bebizonyitja, hogy nem vagy igazán fontos neki. Ez jól fáj majd neked, de nem tudsz kiábrándulni belőle csak gyűlölni fogod.

Ne kezd el nevelni, mert a szüleinek kellett volna.

Ja, és ne szülj még egy gyermeket neki mostanában, mert az sem változtatja meg.

2009. máj. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!