Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a jobb? Visszamenni dolgozn...

Mi a jobb? Visszamenni dolgozni vagy szülni még egy babát?

Figyelt kérdés
Ti hogy csináljátok?Bölcsibe adjátok?És visszamentek?Érdekelne, mert nem tudom mi lenne a jobb. Nem sok itthon ilyen sok idő?Semmi kedvem visszamenni dolgozni, főleg hogy keresni kéne új helyet, mert a régit utáltam.1 éves a fiam, tehát csak jövőre lesz bölcsis, csak olyan sokat gondolkodom ezen.
2009. máj. 8. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ezzel nem vagy egyedül!Én döntöttem: Nem fogok menni dolgozni,egyrészt szeretnénk majd kistestvért,másrészt dolgozhatunk mi még eleget azt hiszem.Nekem jelen pillanatban a gyerek az első,mert ha el is mennék dolgozni majd,sajnos nincs "hova leadnom Őt"...Semmiképpen sem megyek melózni.Nagyon jó itthon lenni:)))) :P

Na meg ki tudja mit hoz a jövő?!Mire mi odaérünk,hogy nyugdíj addigra leszünk 70 évesek...Én most kihasználom az időt,pihenek,babázok,itthon szórakozom.:)Jól érzem magam.

2009. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak! Én inkább szülök még. Fogunk még dolgozni eleget, bár így is eleget dolgozunk szerintem.
2009. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk saját vállalkozásunk van, tehát most is dolgozom kötetlen, kell a pénz. Teljesen szabadon osztom be, mikor. Tehát a 13 hónapos kisfiam semmi hátrányát nem érzi. 2,5 évesen bölcsis lesz. Szeretnénk persze kistesót is. Folyamatosan "próbálkozunk", tehát bármikor jöhet. Tehát én babázok is, dolgozom is, amit nyilván nem tehetnék meg, ha nem a sajátunkat csinálnám. Ez így nekem tökéletesen megfelel.
2009. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én azért nem szülnék mert nem akarok visszamenni dolgozni.Csak azért a két évért amit itthon lehet tölteni?Bár tudom, hogy sokan gondolkoznak így, de én nem tartom helyesnek.Én inkább visszamegyek dolgozni(3 év után), aztán később pár év múlva jöhet a kistesó, mikor már tényleg szívből szeretnénk.
2009. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ja, és mi is éppen vállalkozásba kezdünk, hátha lesz belőle valami. plusz én most tanfolyamra járok, hogy majd jobb munkát kaphassak több pénzért, plusz a saját válallkozás...szóval szerintem kell a gyerek mellett is ilyeneken gondolkozni, és fejleszteni magát az embernek.mondjuk nekem nagyon hiányzik a szellemi munka.szerintem ha nem tenném belebolondulnék az itthonlétbe. ÉS IMÁDOM A LÁNYOM, Ő az első, de rajta kívűl más dolgok is vannak a világon. ha én jó állást kapok akkor neki is jobb lesz.persze legelső helyen a SZERETET van, de sajna abból nem lehet megélni. És nem jobb egy munkáját szerető anyuk, mint egy munkáját utáló? Az nem hat ki a családra, őrá?DE IGEN.
2009. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én visszamegyek dolgozni,de biztos nem oda ahonnan eljöttem.A lányom jövő szept.-ben megy bölcsibe(remélem felveszik)Nov.-én lejár a gyedem és gyes alatt szeretnék dolgozni.Én szeretek dolgozni és elég pörgős munkám volt és hiányozik a változatosság és az emberek.Szeptembertől tanfolyamra fogok járni,hátha könnyebb lesz elhelyezkedni.A kistesó kérdést meg megtárgyaljuk 3-4 év múlva...
2009. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja,akkor lesz 22 hónapos
2009. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már túl fiatal (33) ezért nem szándékozom visszamenni a két gyerek között dolgozni. Márcsak azért sem, mert ha visszamennék, a főnöknk át kellene szervezni a munkát, majd ha bejelentem 1 év múlva, hogy újból elmennék 2-3 évre... Szeretnek engem és én is szeretek ott lenni, nem akarok kiszúrni velük. Persze majd a sors eldönti, hogy "kapunk" időben még egy babát... remélem igen! Én is imádok itthon lenni a lányommal!
2009. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha úgyis akarsz még babát, szerintem jobb egyszerre "letudni". Én így szeretném. Így is rossz lesz majd visszarázódni a munkába plusz még a gyerekkel is foglalkozni stb...ezt elég lesz egyszer megszokni. Én nem szívesen csinálnám még egyszer. Mire nagy nehezen visszazökkenek addigra megint el kell jönni. Ez nem jó.
2009. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!