Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig mossátok külön babátok...

Meddig mossátok külön babátok ruháit? És amúgy mivel?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 08:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én úgy tervezem,hogy külön fogom mosni hosszú ideig a ruháit,legalább 3 éves koráig..most is külön szennyes tartóban vannak az övéi.

egyébként pervollal, vagy ariellel mosom..és lenor vagy coccolino sensitivvel öblítek...

2009. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 1-1,5 éves koráig mindenképpen külön fogom mosni, de lehet, hogy tovább is. A nagyokét is ennyi idős korukig mostam külön. Dreftet (sensitív) használok és Gabi öblítőt.
2009. máj. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én mai napi külön mosom egy éves kislányom ruháit. Még az én ruháimmal együtt talán kimosnám, de a párom olyan helyen melózik, hogy az övével semmi képp. Én kezdezektől folyékony Arielt és Lenor sensitivet használok, és most már mivel egyre több a folt így a babaruhákhoz teszek még Ariel Profesional-t is. De jó nagyon a Wanish szappan is. Fehérítéshez pedig Domestost és Wanish-t haszálok. Amikor pici a baba az a lényeg, hogy maradj egy ugyan azon terméknél a mosószerek szempontjából. És most meg is leszek kövezve de én mindíg ki is vasalom a babruhákat is. Nekem is jobb a komfortérzetem a vasalt ruhában és a babám is legyen mindíg ápolt nekem ez fontos de sokan nem vasalnak. Én azt is elfogadom. Üdv.

2009. máj. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is minden ruhát vasalok :)miért lennél megkövezve,:)

a vasalás fertőtlenít...

2009. máj. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mosom külön.

Aszerint válogatom szét négyünk ruháit, hogy fehér, világos és sötétebb ruhák. Így is megy mindennap a mosógép.

Folyékony mosószert, vagy mosószódát használok, áztatni is szódában szoktam a fehéreket, vagy a baba cuccait, ha szükséges.

Vasalni nem szoktam, de ha úgy ítélem meg, hogy valamelyikünk cucca gyűrött, akkor felvétel előtt gyorsan kivasalom.

2009. máj. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én kb 3 hós koráig vasaltam.

Amúgy külön mosom a holmijait (7,5 hós), és általában Dosia-t használok, meg Lenor öblítőt. A foltokat citromos Domestossal és Clorox Colorral tisztítom. Szerintem legalább másfél-két éves koráig külön fogok mosni, aztán majd meglátom...

2009. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Soha nem mostam neki külön.Már 3 hós és semmi baja.Tomi folyékonyt használok,és vmilyen sensitive öblítőt.Baba előtt is ezt használtam.
2009. máj. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A kakifoltokat a színesből mivel tudjátok kiszedni, anélkül, hogy a szín is távozzon? A fehér még oké, Domestos, de sikerült már tönkretennem kölcsönkapott rugit:-(((. Én amúgy BIP folyékonyt használok, és öblítőt nem. Valahol, valamikor azt hallottam, hogy babáknál nem ajánlott. De nem tudom, miért. A vasalás meg max a bodyt érinti, rugikat nem!
2009. máj. 8. 09:15
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A Wanish fehérítőnek van az a változata amit színes ruhákra is lehet használni én azt használom. A vasalásos témában meg azért írtam, hogy megköveznek majd mert egyszer válaszoltam egy kérdésre hogy vasalom e a ruhákat és le mertem írni hogy igen. Én amúgy éjfélkor vasalok amikor alszik a babám. Tehát nem veszem el tőle a vasalással az időt. Na akkor ott annál a kérdésnél szabályosan lealáztak azok akik nem vasalnak, pedig senkit nem bántottam :) Üdv.
2009. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

08:41-es vagyok

A foltokra nekem a mosószóda jótt be.

2009. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!