Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után cseréltek cumit?

Mennyi idő után cseréltek cumit?

Figyelt kérdés
Tudom, ha bármi hiba, szakadás van rajta rögtön cserélni kell, de ha mondjuk semmi baja, akkor mennyi idő után kell kicserélni?
2009. máj. 8. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:

én szilikonosakat használok, ezek jobban bírják, mint a latex.

kb havonta cserélem, de ha kibújik a fogacska, biztos hamarabb kell majd.

2009. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tényleg azt nem is írtam, hogy mi latexet használunk! Ezt vettem először, akkor még nem tudtam hogy ez kevesebbet bír, aztán ezt szokta meg a Pici!

köszi a választ

2009. máj. 8. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én szilikonosat használok.Kb.2 havonta cserélem,és 2-3 hetente fertőtlenítem.
2009. máj. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikrós sterilizálóm van, 6 hónapos korig naponta fertőtlenítettem (2 db volt, felváltva használtuk). Csak 6 hónaposan vettem neki új cumit, mert már nagyobb kellett. Szerintem, ha nincs rajta sérülés, elég csak fertőtleníteni. - persze ez csak az én véleményem!!
2009. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!