Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig 'kell' a...

Hány hónapos korig 'kell' a babákat büfiztetni?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 5hós és sokszor éjszaka bealszik a szopin és nincs szivem felébreszteni a büfivel. Félek, nehogy ettől esetleg fájjon a pocakja..
2009. máj. 7. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már mocorog, forgolódik, akkor már egyedül is megy neki. Egyénként én is így voltam vele, de nem volt belöle semmi gond. Volt, hogy fordult egyet és büfikézett magától.
2009. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne aggódj, nem lesz semmi baja. Ha fájna a pocija, már jelezte volna eddig is egy-egy ilyen bealvás után. Egyébként addig kell őket büfiztetni, amíg nem ülnek (akár megtámasztva is), de gyakran hasra fordulva is böfiznek önállóan.
2009. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom még csak 11 hetes de a kezdetektől fogva nem büfiztetem ha elalszik. Bár soha nem volt hasfájós.
2009. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éjjel én sem szoktam, azt mondják, félálomban nem is nyelnek annyi levegőt. Még sosem volt belőle gond. Amúgy nap közben sokszor cicizés közben megoldja, picit fészkalódik, megáll, puki, böfi, aztán mehet tovább. A végén azért böfizünk. 3 hós
2009. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!