Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg kevés egy 8 hónapos,...

Tényleg kevés egy 8 hónapos, anyatejes babának, aki már gyümölcsöt és főzeléket is eszik a 20 deka hízás?

Figyelt kérdés
Most 1 hónap alatt ennyit hízott a kislányom. 1 hónapja felállt, kúszik, elkezdett mászni, 1 kézzel kapaszkodva önállóan lépeget. 2 hónapja kap szilárd ételt: délelőtt gyümölcsöt, ebédre főzeléket. Húst most kezdtem neki adni. A védőnő kicsit húzta a száját, amikor mérte, a doki meg rögtön a tápszert akarta rám tukmálni. Egyébként 2950g-mal és 48 cm-rel született, most 7830g és 68 cm. Pici, de vaskos, kis hurkás kislány.
2009. máj. 7. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amig hízik semmi szüksége tápira! Nem értem, miért nem tetszett nekik a 20 dkg hízás?!? Ha ennyire aktív, csoda, ha ennyit is hízik! Teljesen jól eteted, a husi az már mehet heti többször is, had nőjjön a kis drága:))
2009. máj. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is így gondoltam, a tápszert nem fogadtam el :))) Husit meg mostmár mindennap adok, de csak a héten kezdtük. 6 hónapos kora óta kap szilárd ételeket, addig csak szopizott.
2009. máj. 7. 09:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor már lelassul a súlygyarapodás. ha minden oké vele, ne aggódj.
2009. máj. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A védőnőd idióta!

Az én babám a 9. hónapjában ennyit hízott kb, mert tepert egész nap ezerrel és a dokink + védőnőnk is mondta, hogy ez ilyenkor tök normális!

2009. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 23 dkg-t hízott a 6. és 7. hónap között, és nálunk sem volt semmi gondja evvel a dokinéninek. Én aggódtam nagyon, rá is kérdeztem, mire mondta, hogy ledolgozza.
2009. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mintha az én kislányomról olvasnék, 8 hónaposak vagyunk 2700 grammal és 47 cm-vel született, most 7750 gramm és 70 cm.

1 hónap alatt 20 dkg hízott pedig elég sokat eszik.

Reggel este szopi és még esetleg napközben ha igényli,délelőtt gyümi, ebédre főzelék vagy leves és este fördés előtt tejpép.

2009. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aggódni nem aggódom, csak furcsállom, hogy rögtön a tápszert kínálta a doki, a védőnő meg nem volt elégedett. Nem a mi védőnőnk mérte, így egyébként sem foglalkoztam vele, de a dokin csodálkoztam... talán a tápszergyár pénzeli?
2009. máj. 7. 11:03
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja! És minden választ köszönök!
2009. máj. 7. 11:03
 9/10 anonim ***** válasza:
jaj ne is mondd, fiam 9 hónapos, fix 400 grammot hízik minden hónapban, a védőnő elbiggyesztett szájjal nyögte, hogy "hát ez nem túl jó..." Egy sajtkukac a gyerekem, mellette igazi kis zabagép, és "nem túl jó"!!! Tényleg nem tudom, mit akarnak. Én már nem is törődök velük, neked is ezt tanácsolom.
2009. máj. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a bíztatást, tényleg nem érdemes velük foglalkozni :)))))
2009. máj. 18. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!