Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai ivásról mi a vélemény...

Éjszakai ivásról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nem szoktunk még rá, csak érdekel a véleményetek.
2009. máj. 7. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem akérdést?!Ki és mit inna éjszaka?
2009. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Csecsemőgondozó barátnőm szerint ez többnyire csak egy eszköze a piciknek, hogy anyuci felvegye kicsit Őket, legtöbbször nem szomjasak, csak megébrednek, és anyát akarják. Ezért kell ezzel vigyázni, mert ha egyszer elkezditek, nagyon nehéz lesz leszokni róla. Szerinte úgy lehet megkülönböztetni attól, hogy tényleg szomjas-e, hogy minden éjjel felkel emiatt, vagy csak néha. Ha nem minden éjjel csinálja, akkor valószínűleg tényleg szomjas, ha minden éjszaka felkel, akkor csak anya kell, nem kell feltétlenül itatni, mert rákap. Elég csak ringatni, vagy simizni, hogy visszaaludjon. Próbáld meg nem kivenni az ágyából ilyenkor, mert megszokja, és nehéz lesz visszaszokni.
2009. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha szomjas nyugodtan. nem jo dolog szonjasan aludni.
2009. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szerintem nyugodtan meglehet itatni csak az a lényeg, hogy vizzel. Én is szomjas szoktam lenni éjjel.
2009. máj. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
huh :) még nem tartunk itt, csak múlt éjjel a párom kelt hozzá és nagy büszkén mondta, hogy megitatta és milyen szomjas volt :) de nem szoktuk kivenni, mert a kiságyban itatjuk. 5,5 hónapos, nem olyan ici-pici már és vizet adott neki.
2009. máj. 7. 09:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel pont lefekvés előtt iszik meg egy hatalmas üveg tápit, nem hiszem, hogy szomjas lenne éjszaka. Mi sem iszunk, és nem is szeretném rászoktatni. Természetesen, ha felmerül a gyanú, hogy szomjas, adok neki, de amúgy csak visszatakarom, és alvás van. Szerintem ez is csak szokás kérdése. Ha iszik eleget napközben, nem jó, ha rászokik éjszaka.
2009. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is csak rossz szokásnak tartom, de lehet, csak azért mert az én 1 évesem nem csinálja(mármint nem kér inni, ha felébred éjszaka-v.inkább már hajnalban)

Én csak akkor vagyok szomjas éjszaka, ha este nagyon beeszek valami sós kajából, vagy ami kívánja a vizet, egyébként eszembe sem jutna inni éjszaka, de hát nem vagyunk egyformák.

Én inkább azzal küszködöm, h alig akar inni a fiam, szinte csak akkor tudom megitatni, ha éhes, vagyis evés előtt, egyébként nem fogadja el napközben sem.A kisbarátja 15 hós pedig egész nap iszik, ki sem esik az üveg a kezéből-én ezt is rossz szokásnak gondolom, nem lehet egész nap szomjas egy egészséges gyerek.

2009. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, én sem fogom hagyni, hogy rászokjunk :) csak Apa olyan büszke volt magára :) de szerintem sem kell Neki, nem szomjas.

mindenkinek jó babázást!!

2009. máj. 7. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!