Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell illetve lehet...

Hogy kell illetve lehet ditális lázmérővel lázat mérni 4 hós babánál?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Én popsiban mértem mindig, fél fokot le kell vonni.
2009. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

fenekébe dugod, utána nyomod meg a gombot és megvárod, amíg abbamarad a hangjelzés

utána megnézed, emnnyit mutat és abból levonod a fél fokot, és annyi a hőmérséklete, tehát ha mondjuk 38-at mutat, akkor 37,5 a láza

2009. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Végbélben érdemes mert az ott mért maghőmérséklet a legpontosabb. A végeredményből le kell vonni 0,5 fokot tehát ha 38-at mérsz akkor a hőmérséklete 37,5. Nem kaptál tájékoztató füzetet a terhesség alatt vagy szülés után a kórházban? Abban van pár olyan lapocska ahol írnak erről bővebben.Remélem tudtam segíteni.
2009. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manió ***** válasza:
86%
Én hónaljban szoktam, odaszorítom a kis kezét. Teljesen egyszerű, nem okoz problémát, és még csak kellemetlenséget se okozunk a babánknak.
2009. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Én szoptatás közben a hónaljához teszem és ott tartom, amíg meg nem szólal. Eddig még mindig így mértem, most 8 hós. Mostanában kezdte el, hogy odanyúl és elveszi, így kicsit tovább tart.
2009. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!