Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vegyek neki cipőt télre?...

Hol vegyek neki cipőt télre? Reménytelen a helyzet már!

Figyelt kérdés
Kisfiam tegnap volt 1éves még csak bútorok mellett lépeget kapaszkodva. Még önállóan is csak pár másodpercre tud megállni.Milyen téli cipőt vegyek neki és hol? Olyan kellene ami meleg, vízálló és ha esetleg elindulna hamarosan első cipőnek is megfelel. Bármilyen cipőt próbáltam rá amit jónak láttam semmibe nem megy bele a lába olyan magas lábfeje van. Még a 2számmal nagyobba se. Elefanten cipőt is próbáltuk az se jó. Most még mamuszt húzunk a lábára de ha hidegebb lesz az már nem lesz jó.
2011. nov. 2. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet. Nem kaptam sehol olyan cipőt, ami rámegy a lábára, olyan magas a lábfeje. Végül is a Decathlon-ban vettem neki egy hótaposó szerű csizmát. Meleg, bélelt, jól néz ki, és még olcsó is volt! Talán 3000Ft körül..
2011. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a d.d step cipőket, nagyon jó minőségű, könnyű, tartja a lábát, van bundás, vagy hótaposó féle is.4-6000 körül van az áruk. Győrben a táncsics cipőboltban lehet kapni, de úgy tudom, van weboldaluk is:www.tancsicscipo.hu Az én fiamnak is magas a lábfeje, és ezt a fajta cipőt szereti.
2011. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Salusnak vannak bundás minibakancsai. Az én lányomnak is magas a lábfeje, csak ez ment rá :) Ráadásul jól tartja a bokát és szupináló talpú ami kifejezetten jó a babáknak.
2011. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!