Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fordul hasra meg vissza?

Mikor fordul hasra meg vissza?

Figyelt kérdés
5 hónapos, de még csak annál tart, hogy megemeli a csipőjét, de még oldalra sem fordul. Meddig nem kóros, tehát mikor kell vinni orvoshoz, ha nem csinálja ezt meg.
2011. nov. 1. 08:24
 1/7 tekike99 ***** válasza:
általában 6 hónaposan forognak a babák. Elvileg 5 hónapos korban, akkor kell orvoshoz fordulni, ha megtámasztva nem tud ülni, ha nem tudja magát két kezén kinyomva megtámasztani hason.
2011. nov. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az èn lànyom 4 hòsan fordult hasra. Vissza 5 hònaposan. De felülni mèg mindig nem tud pedig lassan 9 hònapos. Ne izgulj, minden baba màsban jobb vagy màst csinàl hamarabb. Ha megy a vèdônô, mondd el neki.
2011. nov. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Enyém 4 hónapos. Hasra már könnyedén fordul, de vissza még nem.

Egyébként 5 hónaposan még teljesen normális ha nem csinál ilyesmit.

2011. nov. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tekike99 ***** válasza:
azt még szerettem volna írni neked, hogy az én kisfiam a 6. hónap vége felé kezdett forogni
2011. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad megtámasztani azért,hogy üljön! Ez nem a fejlettség jele.

A kérdésre minden baba más. Ha baj lenne,akkor a védőnő vagy az orvos szólna neked.

2011. nov. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 hónapos, de már párszor sikerült neki hason fekvésből a hátára fordulni, azóta sem többet.. Mostanság próbálkozik a pelenkázón meg a kiságyban, hogy ilyen fordított "C" alakban próbál meg a hasára fordulni... :-)
2011. nov. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tekike99 ***** válasza:
Én nem is azért írtam, hogy ültesse, vagy ültetnie kéne. De ez tény. Sok mindent meg szoktak nézni egy babánál, anélkül, hogy azt állandóan csinálni kéne.
2011. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!